Rebel Wilsonová se zbavila nadváhy a má tělo jako proutek. Lituji, že jsem nezačala hubnout už dřív, říká

Herečka Rebel Wilson
Herečka Rebel Wilson
Foto: Profimedia
Eliška Reiglová | Redaktorka
[email protected]
Publikováno: 6. 8. 2021

Herečka Rebel Wilsonová (41) byla po celou svou kariéru známá jako obézní komička, pro níž byla její nadváha v mnoha rolích téměř zásadnější než herecký výkon. Jen tři měsíce před vypuknutím celosvětové pandemie koronaviru prohlásila, že se vydává na zdravější cestu životem a hodlá se nadbytečných kilogramů zbavit. Dnes je díky intenzivnímu pohybu a výrazné úpravě jídelníčku štíhlá jako proutek a lituje jen toho, že nezačala hubnout dřív.

Rebel Wilsonová v posledních letech patří mezi výrazné komediální herečky. Ve většině filmů využívala svou nadváhu jako přednost a do hubnutí se pustila s vědomím, že ji štíhlá postava může připravit o příležitosti. Zdraví jí ale bylo přednější a nakonec se jí s tělem jako proutek daří i po pracovní stránce. Nyní už chce svou formu především udržovat.

"Když vidím, co jsem dokázala, lituji jen toho, že jsem nezačala hubnout už dřív. Mohla jsem být štíhlá třicátnice, teď jsem štíhlá čtyřicátnice. Každý má ale jinou životní cestu, není to závod nebo soutěž. Můj osobnostní růst je trochu pomalejší, než který jsem viděla u jiných lidí, proto se snažím s nimi neporovnávat," uvedla herečka v rozhovoru pro magazín In Style.

Známá komička chce být inspirací dalším ženám. "Vždy budu mít soucit a pochopení pro lidi, kteří bojují s nadváhou. Sama jsem byla obézní skoro celý život. Proto sdílím celou svou cestu na sociálních sítích, abych ukázala, že zhubnout je možné. Nacházím energii i ve zdánlivých maličkostech. Nikdo nemusí chodit do posilovny, procházka v parku je zdarma a pít víc vody taky nikoho nic nestojí," vysvětlila svůj nový postoj Rebel.

Během pandemie měla Rebel Wilsonová spoustu času na veškeré aktivity, kterým přišla na chuť. Celodenní túry u ní byly téměř na denním programu a protože filmy ani seriály nebyly natáčeny, mohla jíst přesně podle profesionálně sestaveného plánu. Když se epidemická situace zlepšila, musela najít způsob, jak zůstat fit a zároveň se věnovat práci.

"Kolegyně mě obdivují za to, jaký režim dodržuji. Ony vstávají kvůli práci, já ještě před prací cvičím a vstávám o něco dřív. Ráno si dávám 90 minut do těla a pak trávím celý den na natáčení. Takhle můj život teď funguje, zvykla jsem si a je to dobře," dodala Rebel Wilsonová, která prošla jednou z nejvýraznějších hollywoodských proměn a vypadá naprosto dokonale.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.