Regina z VyVolených ukázala snímek jen v plavkách. Že má 43 let, by nikdo neuhodl. Promluvil o ní kolega

Regina Holásková (Agia)
Regina Holásková (Agia)
Foto: Profimedia
Rudolf Šindelář | Redaktor
[email protected]
Publikováno: 14. 7. 2021

Někteří mají stále v paměti účastnici šmírovací reality show Reginu Holáskovou (43), která se neodmyslitelně lidem do paměti zapsala jako poměrně kontroverzní osoba. Ale také jako žena, která má famózní postavu, když se ve vile hříchů několikrát odhalila. A je zřejmé, že fantastické křivky si udržuje i poté, co překročila práh čtyřicítky, což dokazuje snímek z Brněnské přehrady, kde si užívá prázdniny. "Vždy to byla pěkná žena, ale na můj vkus hodně akční," řekl pro ŽivotvČesku.cz její kolega ze soutěže Petr Zvěřina (43).

Regina Holásková se před časem přejmenovala na Reginu Agia. Řada lidí si ji pamatuje jako ženu, která neměla ve VyVolených odhalit své křivky. Možná kvůli tomu, že v minulosti se živila jako striptérka. V současnosti bydlí v zahradním domku nedaleko Brněnské přehrady, kde si užívá života se svou dcerou a svými psy. A jejím živobytím je mimo jiné malování obrazů.

"Neviděl jsem ji dlouho, ale co jsem slyšel, tak že se má celkem dobře. Má několik psů a pořád bydlí někde v Brně," řekl pro ŽivotvČesku.cz Petr Zvěřina, který s Reginou strávil v roce 2005 několik týdnů na jednom prostoru - ve vile VyVolených.

Po soutěži VyVolení zažila Regina poměrně obrovský úspěch. Jeden čas se snažila prorazit v showbyznysu, ale to se jí nepovedlo. Nakonec se stáhla z mediální pozornosti a začala žít nenápadným životem na okraji Brna.

Herečka a zpěvačka Dagmar Patrasová (65) utrpěla zranění, které si vyžádalo zákrok zkušených chirurgů. Královna dětských srdcí má dva stehy na hlavě. "Byla jsem na šití ve vinohradské nemocnici, mám dva stehy na hlavě za uchem. Hledala jsem v horní skříňce něco a přistavila jsem si židli s polstrováním. Stoupla jsem si na kraj a židle se zvrtla," popsala své zranění pro ŽivotvČesku.cz.

V posledních letech se dala na malování. "Obrazy jsou na prodej. Přátelům za přátelské ceny," uvedla Regina k jednomu ze svých děl, které vystavila na sociální síti.

Alice Bendová (48) se ve svém věku může pochlubit prvotřídní figurou. Maminka dvou dětí uk...

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.