Režisér Tomáš Magnusek hubne, ale má šest kilo nahoře: Ukázal snímek, jak aktuálně vypadá

Režisér a herec Tomáš Magnusek
Režisér a herec Tomáš Magnusek
Foto: Nextfoto
Alena Šindelářová | redaktorka
[email protected]
Publikováno: 10. 5. 2024

Sympatický podnikatel ve filmovém průmyslu Tomáš Magnusek se před dvěma měsíci pochlubil, že se chce opět dostat do kondice a shodit přebytečné kilogramy. Pro ŽivotvČesku.cz prozradil, že jeho hlavní motivací je nová role ve filmu. Po dvou měsících ale nedosáhl známý režisér kýženého výsledku, ba naopak přiznal, že má šest kilo nahoře. "Je to furt dokola. Teď mám zase šest kilo nahoře, ale hubneme," přiblížil Magnusek, jak na tom je aktuálně s váhou. Na sociální síti Instagram se pochlubil snímkem, který ukazuje, jak aktuálně vypadá.

Režisér snímků Bastardi Tomáš Magnusek bojuje s váhou už několik let. Naposledy, když hubl v době pandemie koronaviru, dokázal ze 180 kilogramů shodit na 99. Úctyhodný výsledek si ale nedokázal udržet dlouho. O tři roky později mu ručička váhy ukazovala 130 kilogramů.

Začátkem března se pochlubil, že se na shazování přebytečných kilogramů dal znovu. "Cvičím, protože jsem dostal nabídku na krásný film s režisérkou Moskalykovou, takže musím ale fakt hodně shodit... Dala mi tu nejlepší motivaci zhubnout," sdělil úspěšný režisér a herec, který se chlubil váhou 119 kilogramů.

Po dvou měsících sice hubne stále, a to kvůli další roli, kde má mít 120 kilogramů, ale zase šest kilo přibral. "Je to furt dokola. Já s tím bojuju pořád. Teď mám zase šest kilo nahoře, ale hubneme dál. Jednou je to břicho tak, jednou tak," vysvětlil nyní pro ŽivotvČesku.cz optimistický Tomáš Magnusek.

Kromě filmové tvorby se už 18 let věnuje neziskové organizaci, kterou založil. "Mám domácí péči a dodnes jezdím každý týden někoho přebalovat nebo na sociální šetření," sdělil v březnu Magnusek s tím, že má v Náchodě v kancelářských prostorách infrasaunu a běhací pás, kde pravidelně sportuje.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.