Reklama:

Richard Krajčo prozradil, jaké jídlo od něj děti milují. Změnil se vztah mezi mnou a plotnou, říká

O vítězství se popere i zpěvák Richard Krajčo
O vítězství se popere i zpěvák Richard Krajčo
Foto: Nextfoto
Klára Zaňková | Redaktorka
[email protected]
Publikováno: 25. 3. 2021

Kuchyně není doménou každého a existují i lidé, kteří v ní netráví mnoho času z řady nejrůznějších důvodů. Zpěvák Richard Krajčo (43) vysvětlil, jak to má s vařením, v jakém období musel převzít »otěže« domácnosti a co patří mezi jeho nejoblíbenější jídla. "Nechápal jsem sledování kulinářských pořadů, soutěže o nejlepší kuchařku, nejlepšího kuchaře, hostitele, nic podobného jsem ani nesledoval," řekl pro ŽivotvČesku.cz.

Reklama:

Richard Krajčo je autorem nespočtu hudebních hitů jako Lolita, Ženy nebo Ty a já, mimo dalších také posledního dojemného duetu otce a dcery Srdce nehasnou z repertoáru Mistra Karla Gotta (†80). Ve světě hudby a autorské tvorby je lidově řečeno jako »ryba ve vodě«, co se však týká domácnosti a vaření, přiznává, že kuchyně nebývala jeho parketou. Ale s postupem času se věci mění.

Reklama:

"To byl »obor«, kterému jsem se dlouho vyhýbal. Nebo bych řekl, že mě vaření v mém životě tak nějak míjelo. Nechápal jsem sledování kulinářských pořadů, soutěže o nejlepší kuchařku, nejlepšího kuchaře, hostitele, nic podobného jsem ani nesledoval. To se patrně asi ani nezmění, nicméně změnil se »vztah« mezi mnou a plotnou," řekl Richard Krajčo pro ŽivotvČesku.cz s tím, že loni na jaře jeho žena Karin potřebovala dopsat svou knihu Hvězdy na cestě, a tak musel převzít »otěže« domácnosti.

"Děti už byly na distanční výuce a tak bylo třeba dělat snídaně, obědy, večeře, v podstatě jsem se proměnil v kuchaře na plný úvazek a dal ženě prostor pro práci. Já stejně žádnou neměl. A povedlo se. Já ovládl vařečku, dětem ode mě chutná a Karin dopsala a vydala knihu, ze které se stal bestseller. A jídlo, které ode mě děti milují nejvíc je rajská omáčka, kterou mě naučila moje maminka. S domácích hrnkových knedlíkem," dodal úspěšný hudebník Richard Krajčo pro ŽivotvČesku.cz.

Reklama:

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.

Reklama:
Reklama: