Richard Krajčo vyvedl manželku a děti do společnosti, sám ale nezůstal. Hudební extratřída se pyšní krásnou rodinou

Profimedia
Zpěvák a herec Richard Krajčo s rodinou
Foto: Profimedia
Eliška Reiglová | Redaktorka
eliska.reiglova@zivotvcesku.cz
Publikováno: 13. 11. 2021

Zpěvák a herec Richard Krajčo (44) s pohlednou manželkou Karin Babinskou (47) se ve středu společně s dětmi vydali na premiéru vánočního filmu Přání Ježíškovi. V něm byl Krajčo obsazen do hlavní role a jeho nejbližší se přišli podívat, jak se mu snímek povedl. On sám však kvůli pracovním povinnostem na samotné promítání nezůstal. "Musel jsem odjet na koncert do Jablonce," uvedl Richard Krajčo pro ŽivotvČesku.cz a popsal, jaké dojmy si jeho děti z kina odnesly.

Richard Krajčo není v žánru svátečních filmů žádným nováčkem. Už v roce 2013 si po boku Vicy Kerekes (40) zahrál hlavní roli v dramatu Křídla Vánoc, kde ztvárnil optika Tomáše žijícího v obytném přívěsu na poli. Tento snímek se dočkal velmi pozitivní divácké odezvy a tak není divu, že se frontman kapely Kryštof nyní objevil i v dalším filmu s vánoční tématikou.

Přání Ježíškovi je romantickou komedií, jejíž děj vypravuje o rozkmotřené rodině, která se snaží usmířit. Rodina Richarda Krajča přitom na premiéře dokázala, že je pravým opakem. Všichni šli ruku v ruce a usmívali se. Sám Krajčo se ovšem promítání nezúčastnil a své blízké na něj pouze doprovodil. Čekaly ho totiž jiné pracovní povinnosti, zhodnocení se dočkal až později.

Ministerstvo zdravotnictví podle aktuálních dat eviduje k sobotnímu večeru 31.022 zemřelých s potvrzeným onemocněním covid-19. V posledních dnech umírá denně podobný počet nakažených jako za celé prázdniny, tedy přes 40 lidí. Dosluhující ministr zdravotnictví Adam Vojtěch (35) na tiskové konferenci označil aktuální vlnu za epidemii neočkovaných. Podle imunologa je ale příčina stoupajících počtů nakažených, hospitalizovaných i zemřelých v něčem jiném. "Největší průšvih tohoto podzimu je, že si očkovaní myslí, že jsou nejen chránění, ale i sterilní, že nemohou přenášet tuto respirační nemoc," řekl pro ŽivotvČesku.cz Jiří Šinkora.

Jako frontman jedné z nejúspěšnějších českých skupin se charismatický umělec místo premiéry filmu vydal na vystoupení. "Doprovodil jsem rodinu a musel jsem odjet na koncert do Jablonce, ale naše děti byly z premiéry nadšené, nasmály se i dojaly," uvedl pro ŽivotvČesku.cz Richard Krajčo, který celou rodinku na červený koberec poprvé vyvedl letos v červnu na premiéru jiného filmu, ve kterém měl jen vedlejší roli.

Když se před lety v showbyznysu objevila nadaná Natálie Grossová (19), působila na mnohé j...

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.

Zavřít reklamu