Rodačka z Ukrajiny Natália Mykytenko, která se proslavila v reality show, ukázala po roce svůj upravený hrudník

Účastnice svatební reality show Natália Mykytenko
Účastnice svatební reality show Natália Mykytenko
Foto: Nextfoto
Rudolf Šindelář | Redaktor
[email protected]
Publikováno: 1. 5. 2022

Pokud se o někom dá říci, že měl raketový start v kariéře, pak je to televizní nevěsta Natálie Mykytenko (24). Té sice nevyšel vztah s podnikatelem Františkem Gebrem (37), ale dívku, která pochází z Ukrajiny, to rozhodně nepoložilo. Z původně chladné a odtažité krásky je hvězda sociálních sítích. Po prodělané plastické operaci se jí hrnou další fanoušci. "Musím říct, že se mi výrazná prsa na ženách hodně líbí," přiznala pro ŽivotvČesku.cz kráska, která si před rokem zvedla estetickým zákrokem sebevědomí.

Natália Mykytenko, která se proslavila účinkováním ve svatební reality show, kterou vysílala nejúspěšnější komerční stanice, snila už od dětství o tom, že z ní bude modelka. Od puberty snila o tom, že bude fotit reklamní fotky a prezentovat módu, ale kvůli malé výšce, to byl problém. Natálka Mykytenko měří totiž jen 166 cm.

Od operace, kterou vedl respektovaný plastický chirurg Roman Kufa, uplynul více než rok. Hvězda televizní reality show nezastírá, že obrovské vnady jí zvedly sebevědomí. A také se hodně těšila, až nový dekolt v plné parádě ukáže fanouškům. To se teď stalo a je se skutečně na co dívat.

"Já nejsem fanda do plastik, ale větší prsa jsem chtěla od 17 let. Kluci mě do toho nikdy nenutili, já sama jsem si řekla, že až budu starší, že si udělám radost," vysvětlila Natálka Mykytenko pro ŽivotvČesku.cz ještě před absolvováním plastické operace, proč se nakonec rozhodla pro úpravu.

Blondýnka, které ženy u televizních obrazovek vyčítaly, že je k Františkovi zbytečně velmi chladná, je z výsledku plastické operace absolutně nadšená. "Jsem rozhodně spokojená. Byla jsem spokojená již dříve, ale teď nemám o sobě žádné pochybnosti a žádné výčitky ohledně svého těla," dodala Natálka Mykytenko pro ŽivotvČesku.cz.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.