Reklama:

Rodiče jsem si nevybrala, říká dcera narkomanky Katky Bradáčové. Zároveň prosí o informace, kde se její matka pohybuje

Katka Bradáčová
Katka Bradáčová
Foto: ŽivotvČesku
Rudolf Šindelář | Redaktor
[email protected]
Publikováno: 14. 5. 2023

Mnozí mají v paměti slavný dokument režisérky Heleny Třeštíkové (73) s názvem Katka. Hlavní postava filmového díla dlouhé roky zažívala období, které je pro ni typické - toulala se ulicemi hlavního města s nadějí, že jednoho dne bude lidově řečeno »čistá«. Redakce ŽivotvČesku.cz s ní v minulosti pořídila několik rozhovorů. Aktuálně ji shání její dcera, která napsala poměrně silné vyjádření o své osobě s žádostí o informace ohledně své matky.

Reklama:

Katka Bradáčová, která se díky emotivnímu dokumentárnímu filmu stala symbolem toho, jaké zlo umí napáchat tvrdé drogy, se dlouhé roky pohybovala na okraji společnosti. V současnosti jen málokdo ví, kde je. Nyní ji shání její dcera, která se před časem vyjádřila pro bulvární média.

Reklama:

"Jak už všichni víte, a není to žádná novinka, jsem Katky dcera. Než načnu jádro toho, o co bych prosila, tak bych chtěla zatleskat všem, co tu o mně píší, jak kdyby mě znali, a tímto se jim vysmát," píše v úvodu svého vzkazu ve facebookové skupině s názvem »Katka« dcera nejznámější narkomanky Česka, která dále uvedla, že svou matku shání.

"Neznám totiž víc ubohou a smutnou věc, než natvrdo ze sebe vyblejt to, že jdu úplně stejnou cestou. Já jsem si nevybrala to, abych byla v bulvárech, první bulvár byl pro mě totální zásah, obzvlášť do mého soukromí. Hodně těžce jsem se s tím vyrovnávala, ale díky bohu hodně rychle. Též jsem si nevybrala rodiče. Určitě jsem taky v patnácti letech nechtěla, aby se tohle dostalo ven. Chtěla jsem aspoň počkat do dvaceti cca… Ale ono se skrývat s tím, že jsme jak dvojčata, není úplně lehké. Stalo, co se stalo, nevadí… žiju dál a žiju spokojeně, nemám si na co stěžovat. Jádro toho, proč sem teď píšu, je to, že bych byla ráda o každé informaci, kde se Kačena pohybuje. Přeji hezký zbytek dne," uvedla dále dcera Katky Bradáčové ve vzkazu na facebookové stránce, která je zaměřena na vše ohledně hrdinky dokumentu filmařky Třeštíkové.

Naposledy redakce ŽivotvČesku.cz informovala o Katce Bradáčové před rokem, když čtenářka poskytla redakci tehdy aktuální snímek ženy, která svádí boj se svou závislostí na droze.

Snímek vypovídal o jejím špatném stavu. Silně unavený výraz Katky Bradáčové a její celkový vzhled působil, že droze nedala sbohem a spíše zažívala momenty »absťáku«. Igelitovou tašku, kterou držela v ruce, tak dokázala nad zemí udržet jen díky tomu, že měla ruku provléklou v jejích »uchách«. Přitom před časem to vypadalo, že se konečně odrazí od pomyslného dna.

Reklama:

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.

Reklama:
Reklama: