Zlá proměna: Takhle vypadala narkomanka Katka z dokumentu Heleny Třeštíkové před rokem. Aktuální snímek z centra Prahy ukazuje zbídačenou ženu, která sotva udrží igelitku

Autor: ŽivotvČesku | Katka
Rudolf Šindelář | Redaktor
[email protected]
Publikováno: 10. 5. 2022

Život narkomanky Katky Bradáčové (45) je jako horská dráha, která jezdí opravdu divoce. Hvězda dokumentu režisérky Heleny Třeštíkové (72) opět zažívá období, které je patrně hodně zlé - alespoň tak se dá odhadovat podle snímku, který redakce ŽivotvČesku.cz získala od čtenářky. Přitom ještě před rokem to vypadalo, že svůj boj s démony má poměrně pod kontrolou. Měla totiž velké plány. "Chceme si něco pronajmout," tešila se v rozhovoru ve videu.

Katka Bradáčová, která se díky emotivnímu dokumentárnímu filmu stala symbolem toho, jaké zlo umí napáchat tvrdé drogy, je opět v situaci, ve které byla už nespočetněkrát. Ještě před rokem byl po jejím boku přítel Ivo a pár se staral o nového psa jménem Zodiac. Její původní čtyřnohý kamarád jménem Sargon, který Katce dělal společnost tři roky, byl prý chronický útěkář. Na konci roku 2020 tak skončil třikrát v útulku a nakonec ho adoptoval nový majitel.

Katka před rokem našla nový životní směr a věřila, že vše bude už jen dobré. "Mám nové plány. Mám teď už i občanku a Ivo má taky občanku a chceme si něco pronajmout nebo jít na ubytovnu," sdělila na kameru Katka Bradáčová pro ŽivotvČesku.cz.

Jenže podle posledního snímku z pražské metropole to vypadá, že její plány zkrachovaly dříve, než je vůbec stačila realizovat. "Snímek je z dnešního dne (úterý). Vypadala hodně zle," řekla pro ŽivotvČesku.cz čtenářka, která se podivovala nad stavem nejznámější české narkomanky.

Snímek vypovídá o špatném stavu ženy, která se před lety stala hlavní postavou dokumentu slavné filmařky Heleny Třeštíkové. Silně unavený výraz Katky Bradáčové a její celkový vzhled působí, že droze nedala sbohem a spíše zažívá momenty »absťáku«. Igelitovou tašku tak dokáže nad zemí udržet jen díky tomu, že má ruku provléklou v jejích »uchách«. Přitom před rokem to vypadalo, že se konečně odrazí od pomyslného dna.

S přítelem Ivem, se kterým v tu dobu randila druhým rokem, trávila noci v místě, které má střechu. "Je tam voda, střecha, je tam teplo. Není to tak špatný. Žije se mi na současné poměry dobře, myslím si, že jsou na tom mnozí hůř," pyšně tehdy uvedla pro ŽivotvČesku.cz Katka Bradáčová, kterou jeji životní osud opět zavedl nejspíše do slepé uličky.

Katka Bradáčová
Katka Bradáčová
Foto: ŽivotvČesku

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.