Rodina a moře. Felix Slováček plánuje dovolenou s dětmi, Dáda Patrasová se velké akci nebrání

Felix Slováček a Dagmar Patrasová
Felix Slováček a Dagmar Patrasová
Foto: Jiří Hadač / CNC / Profimedia
Josef Šťastna | Redaktor
[email protected]
Publikováno: 10. 6. 2021

Herečka a moderátorka Dagmar Patrasová (65) je ještě plná dojmů z pobytu ve Španělsku, kde prožila deset krásných dnů, ale už přemýšlí, že by zase vyrazila k moři. Svého manžela Felixe Slováčka (78) nechce k ničemu nutit, ale umí si představit, že by zase po dlouhé době jeli spolu. "Letní dovolené s Felixem bych se nebránila, ale nechávám tomu opravdu volný průběh," řekla Dáda pro ŽivotvČesku.cz s tím, že na nikoho nechce tlačit. Felix Slováček pro ŽivotvČesku.cz řekl, že plánuje dovolenou s dětmi.

S kamarádkami vyrazila na dovolenou na jih Španělska a vrátila se silná a vyrovnaná. Poslední týdny žila Dagmar Patrasová v neustálém napětí, jak budou vypadat následující měsíce. Její manžel Felix Slováček totiž udělal zásadní krok a změnil svůj vztah k mladé výtvarnici Lucii Gelemové. Od mileneckého poměru se posunuli do přátelské roviny. To byl pro Dagmar Patrasovou nový impuls, protože začala přemýšlet, zda s Felixem znovu vytvoří rodinu.

"Přátelství je přeci o tom, že potrvá navěky. Já to mám postavené stejně jako on," potvrdila Lucie Gelemová pro ŽivotvČesku.cz s tím, že i když po Felixovi už nechce rodinu a děti, což on ve svém věku zarytě odmítal, tak přátelství bude přesto trvat napořád. Po této větě Dagmar Patrasová sbalila kufry a vyrazila směr Španělsko.

Oblíbená herečka a představitelka princezny Xénie si chtěla u moře odpočinout od psychického vypětí a nechtěla do detailu rozebírat, jak budou následující týdny s Felixem vypadat. "Nevím, co bude v létě. Může se stát plno věcí. Teď si tady z toho vztahu hlavně čistím hlavu," vzkázala pro ŽivotvČesku.cz ze zahraničí, kam vyrazila s kamarádkami.

Po návratu do Česka si Dáda Patrasová hlavně dala slib, že ji nesmí život v Praze a každodenní starosti semlít. Říkala, že energii, kterou načerpala ve Španělsku, jí nic nesmí vzít. Došlo u ní k mentálnímu posunu a přiznala, že si umí představit letní dovolenou po boku svého manžela.

"Přesné plány na léto ještě nemám, určitě ale chci hodně odpočívat. Když to dobře dopadne, ráda bych stihla ještě jednu dovolenou u moře. Letní dovolené s Felixem bych se nebránila, ale nechávám tomu opravdu volný průběh," řekla Dáda uvolněně.

"Já nikoho nehledám, jediné, co hledám, je v jízdním řádu, kam pojedu na dovolenou. Na tu letos pojedu s dětmi, ale vůbec ještě nevím, kam to bude. V té zemi musí být co nejmenší problémy s covidem," prozradil pro ŽivotvČesku.cz Felix Slováček s tím, že po rozchodu s Lucií Gelemovou je v klidu a rád by vzal do zahraničí potomky. Je tedy možné, že se u moře sejde celá rodina.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.