Reklama:

Rodina prodávala dům po zesnulém dědečkovi. Při pohledu na fotky nemovitosti jim ztuhla krev v žilách

Ilustrační snímek
Ilustrační snímek
Foto: Pixabay.com
Alena Šindelářová | redaktorka
[email protected]
Publikováno: 9. 2. 2021

Po smrti milovaného dědečka musela pozůstalá rodina prodat jeho dům. Zaplatila za služby realitního makléře, který jel stavení nafotit a pořízené fotografie zaslal dceři zesnulého muže. Na snímcích se však podařilo zachytit něco, z čeho běhá mráz po zádech.

Reklama:

Rodina milého pána z města Port Victoria v Austrálii byla po jeho smrti velmi zarmoucena. Pozůstalým nezbývalo nic jiného, než dům po milovaném dědečkovi prodat, a tak se obrátili na tamního renomovaného realitního makléře. Ten přijel dům zdokumentovat a postavit před něj ceduli s informací, že je na prodej. Pořídil také fotografie nemovitosti, aby ji mohl umístit do nabídky. Fotografie domu pak zaslal i dceři zesnulého majitele a ta po bližším prozkoumání naprosto ztratila řeč. Za oknem podle ní i jejího syna totiž stojí duch, který jako by myl nádobí.

Reklama:

Právě syn Tyler Thornton fotografie zveřejnil na sociálních sítích ve skupině Australian Paranormal. "Realitní makléř poslal mé mámě fotky domu a já jsem se hned divil, kdo to stojí za oknem. Máma ztratila řeč a položila mi telefon," uvedl s tím, že sám nedokáže situaci racionálně vysvětlit.

Haunting image of ‘ghost doing dishes’ at window of dead grandfather’s house is captured by shocked grandson

Zveřejnil(a) Paranormal Adventures dne Pátek 25. prosince 2020

Nadšenci do paranormálních jevů zareagovali v diskuzi a tvrdí, že se jeho dědeček přišel naposledy rozloučit ve své mladší podobě. Mladík musel členy komunity několikrát ujistit, že se v domě opravdu nikdo nenacházel a kromě realitního agenta a nejbližší rodiny nemá nikdo klíče ani přístup do domu.

Podle Tylera žil dědeček v rodinném domě celé čtvrtstoletí a stál u jeho základů, když ho vlastními silami vybudoval. Komunita vnuka zesnulého starého pána upozornila na to, že zjevení ducha mohlo být znamením či varováním, že dům nemá prodávat a má zůstat v péči někoho z linie rodiny zesnulého muže.

Reklama:

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.

Reklama:
Reklama: