Rodinný výlet ministryně Jany Maláčové. Manžel, pivo, smažený sýr a dalších 10 fotek

Jana Maláčová
Jana Maláčová
Foto: Archiv Jany Maláčové
Rudolf Šindelář | Redaktor
[email protected]
Publikováno: 24. 5. 2020

Ministryně práce a sociálních věcí Jana Maláčová v sobotu vyrazila na rodinný výlet. S manželem Alešem Chmelařem vyměnili Prahu za venkov a dopřáli si i pauzu v restuaraci. Tam si nechali naservírovat smažený sýr a dobře vychlazené pivo. Maláčová úryvky ze svého života sdílí často, v galerii najdete dalších 10 zajímavých fotografií.

"Smažák a sobotní výlet," napsala Maláčová k fotografii, na které pózuje s manželem u jídla a dobře vychlazeného piva. "Víkend s rodinou v přírodě. Ze života ministryně," dodala šéfka resortu práce a sociálních věcí.

Jana Maláčová zastává post ministryně od července 2018, v březnu 2019 se stala místopředsedkyní ČSSD. Pochází z Uherského Hradiště. O střípky ze svého života se na Instagramu dělí pravidelně.

Lidová ministryně

Za fotografii se smažákem a pivem sklidila Maláčová samé pozitivní komentáře. "Je vidět, že jste normální rodinka," napsala uživatelka s přezdívkou Veverka. "Sluší vám to. Vypadáte jak z nějakého rapového klipu s Edem Sheeranem, což je mega sympatický," pochválil ministryni Martin.

Předseda vlády Andrej Babiš nedávno prohlásil, že ho Maláčová jako ministryně zklamala. Naopak vicepremiér a šéf ČSSD Jan Hamáček "svou" ministryni vyzdvihl a zkritizoval ministra zdravotnictví Adama Vojtěcha. Babiš měl raději vyměnit šéfa resortu, než nechat odejít epidemiologa Romana Prymulu.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.