Rok 2021 otřese vaší rodinou, prací i zdravím, říká numeroložka o magii čísel

Ilustrační snímek
Ilustrační snímek
Foto: Pixabay.com

Rok 2021 bude silný a přelomový i podle numerologického rozboru. Půjde o rok velkých změn, které budou pro někoho přínosné a pro jiné hodně bolestivé. "Bude to rok duchovního pokroku. Ale nebude to zadarmo a pro každého," uvedla pro ŽivotvČesku.cz numeroložka Lenka Suchardová.

Kořeny změn jsme mohli zaznamenat už v roce 2020. Tehdy jsme dosáhli pomyslného vrcholu a nyní přichází zlom. Něco starého skončilo a něco nového se rodí. A nebude to jednoduché, ale pro mnoho lidí to bude náročné a bolestivé.

"Rok 2021 nám při sečtení dává číslo 5. Pětka je vnímavá, skromná, otevřená pravdě, pokroku a změně. Je svobodomyslná, nestálá, netrpělivá, dobrodružná, energická, výkonná a odvážná s neuvěřitelnou sílou. Nesnáší jakákoliv omezení a nemá ráda, když jí někdo říká, co má dělat a jak to má dělat," uvedla pro ŽivotvČesku.cz Lenka Suchardová s tím, že to bude rok změny.

Můžeme opustit to, co nás brzdilo a trápilo. Můžeme otevřít nové vazby, můžeme opustit starou práci, která nás nenaplňovala. Můžeme vyniknout v každém konání, které budeme dělat od srdce. Je důležité energii v práci sladit s domácí energií, aby došlo k tvořivé rovnováze.

"Když najdete to, čemu věříte, nezastavíte se před žádným problémem, překonáte sami sebe i všechny životní překážky. Okolnosti vás přimějí podívat se na něco z jiného úhlu, abyste si pospojovali určité časové úseky a události do srozumitelné odpovědi. Nedivte se tedy, zasáhnou-li vás v běžném proudu jakési nepředvídatelné výkyvy, výpadky či jiná překvapení, úžasy, možná i zázraky. Nerozčilujte se, netrapte se, jen se na chvíli zastavte a přemýšlejte. Dochází k vnitřním proměnám, na miskách vah se objeví protiklady, na které je nutné se podívat, propojit a vytvořit si jasný a zdravý názor," uvedla numeroložka pro ŽivotvČesku.cz.

"Rok 2021 je rokem duchovního pokroku, který nás bude nutit zabývat se vírou, duchovními otázkami i přírodním léčitelstvím. Pětka se řadí mezi přírodní a vesmírná čísla, tudíž se neochuzujte o pobyty v přírodě, otevřené krajině, obdivujte hory, vycházející či zapadající slunce, oblohu hvězd, kochejte se rozkvetlou zahradou," naznačila Lenka Suchardová pro ŽivotvČesku.cz duchovní cestu s tím, že není dobré se každému chlubit, co v sobě objevujeme. O některých vnitřních přerodech je dobré mlčet, aby nás někdo z našeho okolí nezradil.

Pokud cítíte v práci tlak a zmatek, tak je čas přehodnotit svůj přístup k zaměstnání. Práce je tu pro vás, není to tak, že vaše duše je otrokem vašeho zaměstnání. Můžete začít i podnikat, vaše nápady a talent vás nenechají padnout.

S prací jsou spojené finance. Pečlivě počítejte, zda jsou některé výdaje opravdu nutné. Vyhýbejte se nadměrným půjčkám a dluhům. Rok 2021 nás bude učit disciplíně.

Vzdělávejte se, objevujte nové cesty a zdokonalujte se. Pokud jste odkládali studium, tak letos se můžete pustit do rozšiřování vědomostí a znalostí.

"Pokud jde o lásku, prozkoumejte své postoje, obavy i touhy. Ponořte se hluboko pod povrch věcí, projděte historii svého milostného života a uvidíte, že jste to byli vždy vy, kdo vytvořil milostnou situaci, ať už byla šťastná či bolestivá. A jen tak můžete vytvořit novou situaci, která více odpovídá tomu, co skutečně potřebujete. Zacházejte se sebou s respektem a vyhnete se tak citovému zranění. Pro rok 2021 platí, že kdo má srdce otevřené lásce, najde ji," zdůraznila pro ŽivotvČesku.cz Suchardová s tím, že ve vztazích rozhodně nevěřte drbům. V rodině může dojít k napětí mezi generacemi, pak by měla dostat prostor rozumná diskuze.

Zásadní je, aby člověk v roce 2021 zůstal zdravý. "Je nutné sledovat celkovou energii - fyzický, duševní, emoční i duchovní stav. V tomto roce je tělo přirovnáváno ke chrámu. Vy sami jste architekti a staviteli. Jak se cítíte? Jak vidíte váš chrám? Chcete-li využít svou energii k co největšími efektu, pak s ní nezacházejte lehkomyslně. Centrum vašeho chrámu je srdce, a to si zaslouží po celý rok nejvíce pozornosti. Bude neustále pod náporem, ať stresu či euforie radosti a štěstí, graf se bude neustále pohybovat nahoru a dolů. Vyhněte se nutkavému přetěžování. Buďte otevření novým terapiím. Mnozí z vás se budou více zabývat duchovním uzdravování, modlitbou, vkládáním rukou, meditací a přírodou Bude-li srdce klidné a spokojené, pak všechny ostatní neduhy, včetně špatného spánku, bolestí v zádech, oteklých nohou, křečích v břiše poleví nebo zcela ustoupí," dodala pro ŽivotvČesku.cz numeroložka.

Dnešní datum je naplněné dvojkami. Mezi hlavní vlastnosti tohoto čísla patří klid, pohoda,...

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.

Zavřít reklamu