Rok 2021 otřese vaší rodinou, prací i zdravím, říká numeroložka o magii čísel

Astro - Ilustrační snímek
Astro – Ilustrační snímek
Foto: Pixabay
Josef Šťastna | Redaktor
[email protected]
Publikováno: 3. 1. 2021

Rok 2021 bude silný a přelomový i podle numerologického rozboru. Půjde o rok velkých změn, které budou pro někoho přínosné a pro jiné hodně bolestivé. "Bude to rok duchovního pokroku. Ale nebude to zadarmo a pro každého," uvedla pro ŽivotvČesku.cz numeroložka Lenka Suchardová.

Kořeny změn jsme mohli zaznamenat už v roce 2020. Tehdy jsme dosáhli pomyslného vrcholu a nyní přichází zlom. Něco starého skončilo a něco nového se rodí. A nebude to jednoduché, ale pro mnoho lidí to bude náročné a bolestivé.

"Rok 2021 nám při sečtení dává číslo 5. Pětka je vnímavá, skromná, otevřená pravdě, pokroku a změně. Je svobodomyslná, nestálá, netrpělivá, dobrodružná, energická, výkonná a odvážná s neuvěřitelnou sílou. Nesnáší jakákoliv omezení a nemá ráda, když jí někdo říká, co má dělat a jak to má dělat," uvedla pro ŽivotvČesku.cz Lenka Suchardová s tím, že to bude rok změny.

Můžeme opustit to, co nás brzdilo a trápilo. Můžeme otevřít nové vazby, můžeme opustit starou práci, která nás nenaplňovala. Můžeme vyniknout v každém konání, které budeme dělat od srdce. Je důležité energii v práci sladit s domácí energií, aby došlo k tvořivé rovnováze.

"Když najdete to, čemu věříte, nezastavíte se před žádným problémem, překonáte sami sebe i všechny životní překážky. Okolnosti vás přimějí podívat se na něco z jiného úhlu, abyste si pospojovali určité časové úseky a události do srozumitelné odpovědi. Nedivte se tedy, zasáhnou-li vás v běžném proudu jakési nepředvídatelné výkyvy, výpadky či jiná překvapení, úžasy, možná i zázraky. Nerozčilujte se, netrapte se, jen se na chvíli zastavte a přemýšlejte. Dochází k vnitřním proměnám, na miskách vah se objeví protiklady, na které je nutné se podívat, propojit a vytvořit si jasný a zdravý názor," uvedla numeroložka pro ŽivotvČesku.cz.

"Rok 2021 je rokem duchovního pokroku, který nás bude nutit zabývat se vírou, duchovními otázkami i přírodním léčitelstvím. Pětka se řadí mezi přírodní a vesmírná čísla, tudíž se neochuzujte o pobyty v přírodě, otevřené krajině, obdivujte hory, vycházející či zapadající slunce, oblohu hvězd, kochejte se rozkvetlou zahradou," naznačila Lenka Suchardová pro ŽivotvČesku.cz duchovní cestu s tím, že není dobré se každému chlubit, co v sobě objevujeme. O některých vnitřních přerodech je dobré mlčet, aby nás někdo z našeho okolí nezradil.

Pokud cítíte v práci tlak a zmatek, tak je čas přehodnotit svůj přístup k zaměstnání. Práce je tu pro vás, není to tak, že vaše duše je otrokem vašeho zaměstnání. Můžete začít i podnikat, vaše nápady a talent vás nenechají padnout.

S prací jsou spojené finance. Pečlivě počítejte, zda jsou některé výdaje opravdu nutné. Vyhýbejte se nadměrným půjčkám a dluhům. Rok 2021 nás bude učit disciplíně.

Vzdělávejte se, objevujte nové cesty a zdokonalujte se. Pokud jste odkládali studium, tak letos se můžete pustit do rozšiřování vědomostí a znalostí.

"Pokud jde o lásku, prozkoumejte své postoje, obavy i touhy. Ponořte se hluboko pod povrch věcí, projděte historii svého milostného života a uvidíte, že jste to byli vždy vy, kdo vytvořil milostnou situaci, ať už byla šťastná či bolestivá. A jen tak můžete vytvořit novou situaci, která více odpovídá tomu, co skutečně potřebujete. Zacházejte se sebou s respektem a vyhnete se tak citovému zranění. Pro rok 2021 platí, že kdo má srdce otevřené lásce, najde ji," zdůraznila pro ŽivotvČesku.cz Suchardová s tím, že ve vztazích rozhodně nevěřte drbům. V rodině může dojít k napětí mezi generacemi, pak by měla dostat prostor rozumná diskuze.

Zásadní je, aby člověk v roce 2021 zůstal zdravý. "Je nutné sledovat celkovou energii - fyzický, duševní, emoční i duchovní stav. V tomto roce je tělo přirovnáváno ke chrámu. Vy sami jste architekti a staviteli. Jak se cítíte? Jak vidíte váš chrám? Chcete-li využít svou energii k co největšími efektu, pak s ní nezacházejte lehkomyslně. Centrum vašeho chrámu je srdce, a to si zaslouží po celý rok nejvíce pozornosti. Bude neustále pod náporem, ať stresu či euforie radosti a štěstí, graf se bude neustále pohybovat nahoru a dolů. Vyhněte se nutkavému přetěžování. Buďte otevření novým terapiím. Mnozí z vás se budou více zabývat duchovním uzdravování, modlitbou, vkládáním rukou, meditací a přírodou Bude-li srdce klidné a spokojené, pak všechny ostatní neduhy, včetně špatného spánku, bolestí v zádech, oteklých nohou, křečích v břiše poleví nebo zcela ustoupí," dodala pro ŽivotvČesku.cz numeroložka.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.