Rok 2022 se bez nástrah a intrik neobejde. Numeroložka odhalila, jak poznat člověka, který vás bude chtít jen využít

Ilustrační snímek
Ilustrační snímek
Foto: Pixabay
Eliška Reiglová | Redaktorka
[email protected]
Publikováno: 9. 1. 2022

Rok 2021 je minulostí, a přestože nebyl jednoduchý a příliš optimistické vize nepřinesl, podle numeroložky Lenky Suchardové bude rok 2022 významně lepší v mnoha ohledech. Bude třeba si dávat pozor a pamatovat si, že každý je svého štěstí strůjcem. "Nemůžete jen pasivně čekat, až se události obrátí ve váš prospěch," uvedla pro ŽivotvČesku.cz a popsala, jak poznáte lidi, které ve svém životě nechcete.

Za poslední dva roky se stala řada věcí, které by nejraději lidé vymazali ze své hlavy. Letos se může ale vše změnit. Nadcházejících dvanáct měsíců může být přívětivým časem, protože loni vládla číslovka pět, která je díky své hnací síle nepředvídatelná, často mění směr, záměr i konečný cíl. Energii tohoto čísla nelze dlouhodobě udržet v klidovém stavu, při nahromadění se projevuje nervozitou, výbušností a agresivitou, ať se to týká člověka, zvířete, hmoty anebo živlů, jak vysvětluje numeroložka. Rok 2022 se nese ve znamení šestky, na jednu její stranu ale bude třeba si dávat pozor.

"Šestka je dvojí povahy. Jedna z nich se chová dospěle, přátelsky, zodpovědně a starostlivě. Druhá, negativní strana šestky to s péčí a odpovědností extrémně přehání, je horlivě netolerantní, vševědoucí, otravně spravedlivá, náročná, samolibá, arogantní, a to zejména vůči autoritám a institucím. Nebo se naopak chová dětinsky, libuje si v sebelítosti, emocionální manipulaci, pohodlnosti a závislosti na čemkoli, vyžaduje pozornost, péči, očekává vděčnost, blahobyt, dárky či odměny. I s těmito lidmi se v tomto roce můžete potkat, proto je třeba, abyste je rozpoznali dříve, než vás zcela vysají anebo jinak zneužijí," řekla pro ŽivotvČesku.cz Lenka Suchardová.

Rozpoznat lidi, které ve svém životě člověk nechce, protože by s ním mohli manipulovat a využívat ho, nebývá snadné. Letos to půjde ale jako po másle. Numeroložka radí, že je dobré se zaměřit na jednu vlastnost těchto »energetických vysavačů«. A tím je tón hlasu.

"V tomto roce je důležitý hlas, který by měl být ostatními slyšen jako příjemný, ať ho používáme v rodině, podnikání, výuce, poradenství, zpěvu či politice. Zaměřte se více na poslech hlasu a podle toho, jak se vám líbí a ladí, dotyčného začleníte mezi své oblíbence, či nikoli. Nadšení lidé, přátelští, tvůrčí, citliví a otevření novým myšlenkám jistě vašemu sluchu neuniknou. Negativní jedince rozpoznáte podle toho, že jsou buď příliš hlasití, pištící, kňourající nebo můžou používat hlas jako tichou zbraň a nepromluvit, klidně celé dny. V jejich přítomnosti se nebudete cítit pohodlně a štěstí ani klid nenajdete," přiblížila expertka na význam čísel pro ŽivotvČesku.cz.

Přestože čísla určují, že rok 2022 bude mnohem klidnější a spokojenější než rok předchozí, přičemž má přinést štěstí všem, kteří na něj čekají, rozhodně si nelze myslet, že vše dobré přijde samo jen tak. Každý je svého štěstí strůjce, a to bude platit i letos.

"Radujte se z maličkostí, pak se s tímto rokem bude žít snáz než loni. Nemůžete však jen pasivně čekat, až se události obrátí ve váš prospěch a že sama od sebe přijde úžasná práce, výhra v loterii, princ na bílém koni… to bychom se ocitli v pohádce. Abychom si splnili sny, musíme začít jednat, rozvíjet nové aktivity, i za cenu, že se vzdáme toho, co nám poskytuje určité finanční, profesionální či emoční zázemí. Abyste využili šestkové kvality roku, měli byste postupovat s jemnou směsicí odvahy a opatrnosti, i když to nemusí být vždy snadné uhlídat a správně dávkovat. Pokud ale trošinku nezariskujete, osud vám do cesty nic nepřihraje. A pozor, pokud byste byli příliš impulzivní, netrpěliví či panovační, riskujete rozhodnutí, kterých byste později litovali," dodala numeroložka Lenka Suchardová pro ŽivotvČesku.cz.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.