Rok 2023 je rokem Antikrista, varuje prorok. Novodobý Nostradamus měl předpovědět covid, smrt královny i válku na Ukrajině

Ilustrační snímek
Ilustrační snímek
Foto: Pixabay
Alžběta Staňková | Redaktorka
[email protected]
Publikováno: 26. 4. 2023

Brazilec Athos Salomé (35), přezdívaný pro své věštecké nadání také jako »živoucí Nostradamus«, v průběhu let prorokoval například covid a invazi na Ukrajinu. Mystik nyní varoval, že v roce 2023 přijde příchod Antikrista na Zemi. O věštbě muže, který se předpovídání budoucnosti věnuje již přes 20 let, nyní informoval server Mirror.

Brazilec Athos Salomé popsal, že měl v letošním roce vizi, která obsahovala návštěvu »nepřítele Mesiáše«, který podle něj není jen jedna osoba, jak je popsáno ve svatých knihách, ale spíše princip zla a zmaru.

V poslední době Athos uvedl, že předpověděl covid, smrt královny Alžběty II., ruskou invazi na Ukrajinu, dokonce i převzetí Twitteru miliardářem Elonem Muskem. Ve svém znepokojivém seznamu událostí, které se podle něho mají v průběhu roku 2023 rozpoutat, Athos Salomé předpovídá například konec kryptoměn nebo zombie virus, který se objeví na Antarktidě v permafrostu, tedy věčně zmrzlé půdě. Ta na mnoha místech vlivem oteplování planety taje, což s sebou nese riziko probuzení pravěkých virů.

Kromě toho je přesvědčen, že právě letos se na zem vrátí Antikrist, biblické zobrazení nepřítele Ježíše a absolutní zkázy. "Navzdory tomu, co si všichni myslí, Antikrist nepochází z Evropy a podle studií kabaly by se měl naplno projevit mezi lety 2023 a 2026. Přestože svaté knihy považují Antikrista za bytost, neznamená to, že se zhmotní v jedné osobě. Ve skutečnosti je Antikrist již připraven a pohybuje se," uvedl podle serveru Mirror Athos Salomé ve svém prohlášení.

Věštec vysvětluje, že se nejedná o předpověď, ale o konkretizaci světové reality, která je spojena s novou měnou. Ta by měla podle jeho mínění teprve vzniknout. "Kdo ví, třeba vznikne mezi Ruskem a Čínou? Ale srazit dolar na kolena nebude snadné," konstatoval novodobý Nostradamus.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.