Rok a půl dřiny se vyplatil. Rebel Wilsonová předvedla na kameru dokonalou postavu. Svou krásou zastínila jiné hvězdy

Autor: Profimedia | Rebel Wilsonová
Klára Zaňková | Redaktorka
[email protected]
Publikováno: 3. 10. 2021

Filmový Hollywood je plný hereckých hvězd, ale ne všechny se proslavily postavou s dokonalými mírami. Rebel Wilsonová (41) si postavila kariéru na tom, že má kilogramy navíc. Vždy se pasovala do rolí »baculek« převážně v romantických filmech a komediích. Ale i ona se rozhodla od základů změnit svůj život a díky přísnému režimu se jí podařilo za 18 měsíců dosáhnout ztráty desítek kilogramů.

Diváci ji mohou znát z romantické komedie Jak porodit a nezbláznit se, snímku Holky na tahu nebo třeba No není to romantika? či jako tlustou Amy z hudebního hitu Ladíme!, který se stal úspěšnou filmovou trilogií. Herečka s australskými kořeny je sice známá v komediálních žánrech, ale v reálném životě vystudovala práva, takže umí mít i pořádně ostré lokty, když je třeba.

Rebel Wilsonová měřící pouhých 159 centimetrů bojovala při své původní váze s obezitou II. stupně. Ještě před propuknutím pandemie koronaviru se rozhodla zahájit tzv. rok zdraví, kdy si dala pauzu a chtěla na sobě zapracovat – změnit dosavadní styl života a také to, jak vypadá.

"Když teď vím, že to dokážu, je mi líto, že jsem to neudělala už dřív. Možná jsem to měla zkusit v době, kdy mi bylo 30, ne 40 let. Ale cesta každého z nás je trochu jiná a nejedná se o žádný závod nebo soutěž. Každý může vyrazit na procházku, pít více vody a dělat věci, které mu zlepší život. Nikdy není pozdě začít, bez ohledu na věk. Sledovala jsem dokumentární sérii Wahl Street a Marka Wahlberga. Viděla jsem, jak každé ráno vstává, trénuje a řídí si čas a říkala jsem si: To je podobné tomu, co jsem dělala já. Dlouhé roky předtím jsem trpěla emočním přejídáním," řekla v rozhovoru pro magazín InStyle.

Výrazným omezením sacharidů, navýšením bílkovin a tvrdým fyzickým tréninkem, který podstupovala téměř každý den, se jí podařilo zhubnout 30 kilogramů a bez přehánění je z ní nová žena. Ve společnosti se ukázala na akci muzea Academy Museum of Motion Pictures v Los Angeles, kde naprosto zazářila.

V černých krátkých šatech s hlubokým výstřihem a délkou do půli stehen předvedla, že poslední rok a půl na sobě opravdu dřela. Nyní má štíhlou figuru a přesto, že bývala krásná i jako »baculka«, teď její půvab ještě více vynikl.

Herečka Rebel Wilsonová
Herečka Rebel Wilsonová
Foto: Profimedia

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.