Rok od natáčení je v rodině vyměněné manželky Kristýny vše jinak. Uvědomila si zásadní věc

Výměna manželek
Výměna manželek
Foto: Archiv TV Nova
Josef Šťastna | Redaktor
[email protected]
Publikováno: 18. 2. 2021

Pokud lidem do domácnosti vstoupí televizní štáb, tak je zřejmé, že dojde k psychologické reakci. Navíc se hrdinky hojně sledované reality show ocitnou ze dne na den v domově pro ně zcela neznámých lidí. To často může být podnětem pro radikální změnu. Přesně to se stalo paní Kristýně, která za rok od natáčení prošla velkými změnami. "Ženy jsou na deset dnů vytržené od vlastní rodiny a mají čas přemýšlet a uvědomí si plno věcí," popsala natáčení pro ŽivotvČesku.cz režisérka Jana Rezková (55).

Když na na aktéra reality show míří celý den kamery, tak je to zásah, který mnohdy uvolní skryté problémy. Pro ženy je navíc zásadní, že se na více než týden ocitnou v prostředí, které je pro ně zcela nové a začnou ho srovnávat s vlastní rodinou.

"Ty ženy jsou na deset dnů vytržené od vlastní rodiny a mají čas přemýšlet a uvědomí si plno věcí. Ta druhá rodina vždy nastavuje zrcadlo. Natáčení odšpuntuje skryté věci," popsala pro ŽivotvČesku.cz režisérka reality show Jana Rezková.

Přesně to se stalo účastnici nejnovějšího odvysílaného dílu. Kristýna trávila hodně času v práci, chodila na noční brigády do kasina a dceři se věnovala velmi málo. Po roce od natáčení je ale vše jinak. "Uvědomila jsem si, že peníze nejsou všechno a že chci trávit více času s Valinkou, ta holka je malá jen jednou," přiznala Kristýna v rozhovoru pro Novu.

S Jirkou si řekli, že pokračovat ve vztahu nemá smysly a šli od sebe. Kristýna ale zdůraznila, že jsou dobří přátelé a na výchově dcery se nadále podílí společně.

"Za ten rok se změnilo moc věcí. Přestala jsem pracovat v kasinu, rozešli jsme se s Jirkou. Bylo to po vzájemné dohodě, že to nemá cenu, abychom se zbytečně dohadovali. Řekli jsme si že dost, ale vycházíme spolu jako dobří kamarádi. My jsme se dohadovali už před natáčením, toto byl impuls jít od sebe," popsala své myšlenky Kristýna s tím, že nyní nového přítele nemá, že chce být chvíli sama a mít čas sama na sebe.

"Života si budu dál užívat, dítě není překážkou," zakončila žena, které hlavně televizní divačky vyčítaly, že dceru odkládá a vidí jen práci a peníze.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.