Rok od zásnub zrušil Bohuš Matuš svatbu s mladou Lucií. Řeknu vám pravdu, proč jsem to udělal, odhalil důvod zpěvák

Bohuš Matuš a jeho partnerka.
Bohuš Matuš a jeho partnerka.
Foto: Bohuš Matuš
Rudolf Šindelář | Redaktor
[email protected]
Publikováno: 15. 6. 2020

Držel to v tajnosti a až teď exkluzivně pro Život v Česku odhalil své soukromí s téměř o třicet let mladší Lucií (17). Zpěvák Bohuš Matuš (46) se podle svých slov 5. června zasnoubil a právě v těchto dnech se podle tradice do roka a do dne měla konat pompézní veselka. To by ale uznávaný baryton nesměl svatbu zrušit.

"Je rok od našeho zasnoubení. Lucku jsem požádal 5. června. S Luckou jsem šťastný a myslím, že si oba vyhovujeme a rozumíme. Je pravda, že teď jsme měli mít svatbu, ale oba jsme to zrušili. Spíš posunuli," řekl pro ŽvČ Matuš s vysvětlením, proč se tak stalo.

Kvůli svému věkově rozdílnému vztahu se totiž musel několikrát slyšet, že jeho vztah nepřežije. Také že Lucka je na něj moc mladá.

"A právě tyhle pomluvy jsou tím, proč se vezmeme, až Lucce bude osmnáct. To bude plnoletá a budeme mít oba klid. Já myslím, že nám prostě lidi jen závidí, že nám to klape. Slyšel jsem hodně negativních řečí, že nám to nevydrží a podobně. A jak je vidět, nám to naopak skvěle funguje," upřesnil Matuš, že rok 2021 bude pro jejich vztah povýšením ze vztahu partnerského do stavu manželského.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.