Rok v manželství Bohuše Matuše: Popsal, jak si ho užil a na kolik ho tehdy svatba vyšla

Bohuš Matuš a manželka Lucie s dcerou
Bohuš Matuš a manželka Lucie s dcerou
Foto: Nextfoto
Rudolf Šindelář | Redaktor
[email protected]
Publikováno: 30. 4. 2022

Bohuš Matuš (48) a jeho partnerka Lucie Palkaninová, nyní už Matušová (18), bez pár dnů přesně před rokem vstoupili do svazku manželského. Pár, který už se stal rodiči rozkošné Natálky v prosinci 2020, uspořádal obřad i následný raut v rodinném parku v pražských Dolních Měcholupech. Pro ŽivotvČesku.cz talentovaný umělec prozradil, jak si rok v chomoutu užil a jak výročí oslaví.

"Ten rok byl překrásný, a to zejména díky tomu, že máme krásnou dceru Natálku, která roste jako z vody a začala krásně zpívat. Je patrné, že má talent po mě a krásu po mamince. Rok v manželství jsem si opravdu moc užil. Přesně 12. května to oslavíme. Chtěli jsme vyrazit do Itálie, ale kvůli práci to nevyjde, takže to oslavíme doma. Manželce bude 19 let, takže budeme mít vlastně dvojitou oslavu," shrnul pro ŽivotvČesku.cz zpěvák.

Ženich na svou první svatbu přišel ve velmi dobře padnoucím obleku a díky vytetovaným vlasům odhodil i šátek. Podle snímků bylo vidět, že zpěvák vstupuje do manželství s nadšením a štěstí z něj přímo vyzařovalo.

"Na ten den vzpomínám hrozně rád. Jsem rád, že přišli vlastně všichni, co byli pozvaní. Nejvíc mě ale těší, že mám skvělou manželku a dceru," přiblížil pro ŽivotvČesku.cz Bohuš Matuš, jak se zpětně na svou svatbu dívá a zároveň svěřil, na kolik ho veselka vyšla.

"Raut a všechno okolo vyšlo na 80 tisíc korun a vše ostatní, tedy myslím prstýnky, šaty a další věci, které se svatbou byly spojeny, vyšly na dalších zhruba 70 tisíc korun. Myslím, že na svatbě bylo celkem 60 hostů. Ale byl to mimořádný den, který jsem si užil a užila si ho i má manželka," dodal pro ŽivotvČesku.cz majitel fenomenálního hlasu.

Se svou mladou manželkou se Bohuš Matuš poznal v roce 2018 v Divadle Hybernia, kde vystupoval. Tehdy za ním patnáctiletá Lucie přišla se slovy, že je nejlepší zpěvák všech dob. Ve středu 12. května 2021 vstoupili do svazku manželského.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.