Roli matky si vychutnává. Děti mi daly nový smysl života, říká nestárnoucí Sandra Bullocková

Herečka Sandra Bullocková
Herečka Sandra Bullocková
Foto: Showpix.cz

Sandra Bullocková (56), známá z filmů Přístav naděje, Slečna drsňák nebo Debbie a její parťačky, je jednou z nejlépe placených hereček světa. V poměru na to, kolik filmů natočí, vydělává opravdu pěkné peníze. Před kamerou jí to jde a také jí to sluší, ale sama říká, že herectví není její životní úděl. S dětmi získala nový smysl života.

Získala Oscara, získala Zlatý glóbus, ale doma má vystavené i dvě Zlaté maliny, pro které má málokterý herec odvahu si přijít. Sandra Bullocková je filmovou hvězdou už od 80. let a na neúspěch pohlíží s notnou dávkou nadhledu. Hlavní pro ni je, že své filmy jednou ukáže svým dětem.

Bullocková natočila filmů celou řadu a herectví ji naplňuje dodnes, smyslem života pro ni ale jsou děti. V roce 2010 adoptovala syna Louise a o 5 let později dceru Lailu. "Teprve s mateřstvím jsem pochopila, že tohle je má největší role, pro kterou jsem vyrostla. To je můj úděl,“ řekla v rozhovoru pro magazín Today.

Sandra se biologickou matkou nikdy nestala, ale své děti miluje nadevše a porod podle ní není potřeba k tomu, aby se z ženy stal rodič. „Na světě čekají statisíce dětí, které jsou připravené stát se třeba zrovna vašimi dětmi. Jakmile přijmete jejich lásku, jste rodič,“ řekla dobrosrdečná herečka.

K adopci chce přesvědčit co možná největší počet svých příznivců. "Nikoho do toho nemůžu nutit, ale můžu někoho inspirovat. Nikdy nevím, kdo mě zrovna sleduje, kdo ke mně vzhlíží. V srdci se vždy najde místo pro malého človíčka,“ řekla oddaná maminka dvou krásných dětí.

Film Mumie a jeho pokračování s názvem Mumie se vrací patří mezi kladně hodnocené snímky s...

Svěřila se také s tím, že její syn Louis předpověděl, že se dočká sestřičky. "Mluvila jsem s kamarádkou, která měla dcery a Louis říkal, že jeho maminka ještě dceru nemá, ale brzy ji mít bude. Měl pravdu, v době, kdy to říkal, Laila zrovna přicházela na svět,“ zavzpomínala Sandra Bullocková na dojemný moment.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.