Roman Vojtek se stal čtyřnásobným otcem. Manželka Petra mu porodila syna Vincenta

Roman Vojtek s manželkou Petrou
Roman Vojtek s manželkou Petrou
Foto: nextfoto.cz
Alena Šindelářová | redaktorka
[email protected]
Publikováno: 17. 12. 2023

Manželka herce Romana Vojtka Petra Vojtková v sobotu večer porodila chlapečka Vincenta. Známý pár o tom informuje na sociální síti Instagram. Manželé spolu přivedli na svět už druhé dítě. Na konci listopadu 2021 se jim narodil syn Nathaniel. Ten přišel na svět v době, kdy kvůli pandemii koronaviru herci neměli moc práce, a tak mohl Roman své ženě s miminkem pomáhat. "Vyšlo to krásně časově," uvedl tehdy pro ŽivotvČesku.cz herec.

Muzikálová herečka a tanečnice Petra Vojtková se stala dvojnásobnou maminkou. V sobotu porodila syna Vincenta. Pro jejího muže Romana Vojtka jde už od čtvrté dítě.

"V sobotu večer se nám po nádherném porodu narodil náš syn Vincent Vojtek... Peti, bylas neuvěřitelná, úžasná a byli jste s Vincentem nádherný tým. Moc vás miluju," napsal herec ke společnému snímku s miminkem.

První společný syn Nathaniel se manželům narodil v listopadu před dvěma lety. Tehdy republiku sužovala pandemie koronaviru a herec tak mohl být doma s manželkou a synem. "Prožívám to krásně, protože jednak to bylo dítě chtěné, a zadruhé před porodem mi skončil nějaký pracovní závazek, doma tedy máme dvojitou mateřskou a s péčí o syna jsem tedy manželce k ruce. My herci navíc teď moc práce nemáme, takže to krásně vyšlo časově, jsme spolu doma a užíváme si to," prozradil tehdy pro ŽivotvČesku.cz Roman Vojtek.

Herec známý například ze seriálu Ulice má ještě dvě děti z předchozího manželství s Terezou Vojtkovou. Tehdy manželku opustil v osmém měsíci těhotenství.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.