Roman Vojtek v tělocvičně popírá zákony fyziky. Přemety a skoky zvládá v 50 letech levou zadní

Roman Vojtek
Roman Vojtek
Foto: Nextfoto
Alžběta Staňková | Redaktorka
[email protected]
Publikováno: 14. 3. 2023

Herec Roman Vojtek (50) ukázal, že rozhodně ještě nepatří »do starého železa« a s fyzičkou na štíru není. Na sociální síti se pochlubil videem, na kterém v tělocvičně vyšvihne přemet přes gymnastického koně. Schopnost provádět takto náročné prvky si udržuje již z dob svého dětství. "Jako malý jsem dělal závodně gymnastiku," vysvětlil pro ŽivotvČesku.cz.

Herec Roman Vojtek patří mezi umělce, kteří mají kromě hereckého talentu také pohybové nadání. Prokázal to například v roce 2006, kdy zvítězil po boku krásné tanečnice Kristýny Coufalové (37) v taneční show StarDance. Kromě ladných pohybů na parketu však charismatický umělec válí také v tělocvičně, jak ukázal na sociální síti Instagram.

Přemet přes gymnastického koně vyšvihl skutečně bravurně, a přestože v komentářích neopomněl konstatovat, že by mohl vypilovat ještě doskok, je jeho výkon obdivuhodný. "Věk je jen číslo. Ale říkejte to občas mým zádům," zavtipkoval na sociální síti Instagram.

"Jako dítě jsem dělal závodně gymnastiku. A potom během studia na JAMU jsme měli hodně akrobacie, takže tam jsem to poté dopiloval a udržuji se v téhle formě doteď. Během herecké kariéry jsem to asi nikdy nevyužil, takže to využívám spíše takhle v životě," prozradil sympatický herec pro ŽivotvČesku.cz.

S předchozí manželkou Terezou (42) má syna Benedikta (8) a dceru Editu (12). Se současnou ženou Petrou (36) vychovává Roman Vojtek ještě syna Nathaniela (2).

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.