Ross a Rachel znovu spolu, tentokrát doopravdy. Jennifer Anistonová a David Schwimmer mají tvořit pár

David Schwimmer a Jennifer Anistonová v seriálu Přátelé
David Schwimmer a Jennifer Anistonová v seriálu Přátelé
Foto: Profimedia
Eliška Reiglová | Redaktorka
[email protected]
Publikováno: 11. 8. 2021

Jennifer Anistonová (52) a David Schwimmer (54) se společně proslavili v kultovním seriálu Přátelé. V něm ztvárnili Rachel a Rosse, postavy, které spolu randily a i přes všemožné peripetie se dočkaly šťastného konce. V nejnovější speciální epizodě oba herci přiznali, že k sobě chovali city i mimo kameru, ale z mnoha důvodů lásku potlačovali. Zahraniční média nyní přinesla informaci, že jiskra mezi nimi nevyhasla a jejich romance získala nový náboj. Aktuálně mají tvořit pár.

Herci ve speciální epizodě seriálu Přátelé vysvětlili, že skutečnou lásku, kterou k sobě navzájem cítili, vkládali i do svých postav. V reálu se mezi nimi během natáčení nic nestalo, neřekli si, že po sobě touží. V průběhu let měli jiné partnery a obávali se, že kdyby jejich vztah nedopadl dobře, seriál by byl v ohrožení a panovala by mezi nimi nepříjemná atmosféra.

Právě natáčení speciální epizody zažehlo mezi Jennifer Anistonovou a Davidem Schwimmerem starou jiskru. Po něm spolu začali intenzivně komunikovat na denní bázi. "Po srazu bylo jasné, že rozhovor o minulosti zamíchal jejich pocity a že chemie, kterou museli pohřbívat, stále žije," řekl zdroj z okolí herců magazínu Closer.

"Začali si psát a minulý měsíc přiletěl David z New Yorku do Los Angeles, aby byl s Jen. Trávili čas u ní doma, ona vařila večeře, užívali si spolu příjemné chvíle, povídali si a smáli se," dodal zdroj. Schwimmer a Anistonová se ke spekulacím zatím nevyjádřili.

Jennifer Anistonová byla v minulosti provdaná za herce Brada Pitta a Justina Therouxe. David Schwimmer se oženil v roce 2010 po tříletém vztahu a s manželkou, se kterou má dceru, v roce 2017 oznámili rozchod. Cesta pro lásku někdejších kolegů je tak nyní skutečně volná a je jen otázkou, zda oni sami romanci potvrdí, či naopak vyvrátí. Fanoušky Přátel by ale jejich vztah jistě potěšil.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.