Ross a Rachel znovu spolu, tentokrát doopravdy. Jennifer Anistonová a David Schwimmer mají tvořit pár

David Schwimmer a Jennifer Anistonová v seriálu Přátelé
David Schwimmer a Jennifer Anistonová v seriálu Přátelé
Foto: Profimedia
Eliška Reiglová | Redaktorka
[email protected]
Publikováno: 11. 8. 2021

Jennifer Anistonová (52) a David Schwimmer (54) se společně proslavili v kultovním seriálu Přátelé. V něm ztvárnili Rachel a Rosse, postavy, které spolu randily a i přes všemožné peripetie se dočkaly šťastného konce. V nejnovější speciální epizodě oba herci přiznali, že k sobě chovali city i mimo kameru, ale z mnoha důvodů lásku potlačovali. Zahraniční média nyní přinesla informaci, že jiskra mezi nimi nevyhasla a jejich romance získala nový náboj. Aktuálně mají tvořit pár.

Herci ve speciální epizodě seriálu Přátelé vysvětlili, že skutečnou lásku, kterou k sobě navzájem cítili, vkládali i do svých postav. V reálu se mezi nimi během natáčení nic nestalo, neřekli si, že po sobě touží. V průběhu let měli jiné partnery a obávali se, že kdyby jejich vztah nedopadl dobře, seriál by byl v ohrožení a panovala by mezi nimi nepříjemná atmosféra.

Právě natáčení speciální epizody zažehlo mezi Jennifer Anistonovou a Davidem Schwimmerem starou jiskru. Po něm spolu začali intenzivně komunikovat na denní bázi. "Po srazu bylo jasné, že rozhovor o minulosti zamíchal jejich pocity a že chemie, kterou museli pohřbívat, stále žije," řekl zdroj z okolí herců magazínu Closer.

"Začali si psát a minulý měsíc přiletěl David z New Yorku do Los Angeles, aby byl s Jen. Trávili čas u ní doma, ona vařila večeře, užívali si spolu příjemné chvíle, povídali si a smáli se," dodal zdroj. Schwimmer a Anistonová se ke spekulacím zatím nevyjádřili.

Jennifer Anistonová byla v minulosti provdaná za herce Brada Pitta a Justina Therouxe. David Schwimmer se oženil v roce 2010 po tříletém vztahu a s manželkou, se kterou má dceru, v roce 2017 oznámili rozchod. Cesta pro lásku někdejších kolegů je tak nyní skutečně volná a je jen otázkou, zda oni sami romanci potvrdí, či naopak vyvrátí. Fanoušky Přátel by ale jejich vztah jistě potěšil.

Herec David Schwimmer, kterého si televizní diváci pamatují především jako Rosse Gellera z...

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.