Roste jako z vody. Ornella Koktová popsala, jaké sportovní disciplíny si oblíbil její syn Quentin

Ornella Koktová se synem Quentinem
Ornella Koktová se synem Quentinem
Foto: Nextfoto
Alžběta Staňková | Redaktorka
[email protected]
Publikováno: 10. 9. 2022

Influencerka a podnikatelka Ornella Koktová (29) je spokojenou maminkou tří dětí - Quentina (8), Svena (2) a Lili (1). Ona sama je nadšenou sportovkyní, a snaží se proto pro pohyb nadchnout i své potomky. "Myslím, že děti do ničeho nenutím, ale jsou tam, kde jsme i my, a tak se vždy k něčemu přichomýtnou," vysvětlila pro ŽivotvČesku.cz svůj rodičovský přístup k motivování svých ratolestí.

Ornella Koktová je nejen pohledná influencerka, dobrá podnikatelka a manželka, ale také matka tří malých dětí. Jako řada rodičů si uvědomuje, že pohyb je pro každého, děti obzvlášť, opravdu důležitý. A protože sama má své oblíbené sporty, kterým se s chutí věnuje, snaží se pro ně nadchnout také Quentina, Svena a Lili.

"Děti s námi hrají golf. Na hřišti, kam chodíme, mají pro děti přímo golfovou školu. Není to tak, že bych je nutila, ale tráví zkrátka čas tam, kde jsme my, a tak se často k něčemu přichomýtnou. Naše nejmladší děti - Sven a Lili - viděly Quentina, jak hraje, a chtěly to také zkusit. Dostaly proto nejmenší hole a docela jim to šlo," popsala pro ŽivotvČesku.cz pyšná maminka.

To ale není jediný pohybový koníček, kterému se sourozenci Koktovi věnují. "U Lilinky zatím čekáme, jak se to vyvrbí, a jestli ji také nadchnou koně jako mě. V tom případě bychom časem pořídili poníka," prozradila pro ŽivotvČesku.cz Ornella Koktová s tím, že u malé holčičky je ještě brzy dělat jakékoli závěry.

Nejstarší syn Quentin má již program akčnější. "On chodí na skauta, kde se hodně naběhá venku, a potom také lyžuje. Ještě to samozřejmě neumí úplně perfektně, ale rádi bychom ho v tom s manželem podporovali a více ho k tomu vedli," popsala pohledná influencerka, v čem vidí potenciál svého syna.

Zvláště u Ornellina nejstaršího syna je pokrok velmi patrný. Jako mladší se totiž chlapec potýkal s potížemi s nadváhou. Jeho rodiče však neponechali nic náhodě a po poradě s lékařem jej odeslali do ozdravovny, kde se naučil zásadám zdravého stravování. Růst, změna životního stylu a zařazení pohybových aktivit udělalo své, a tak je z Quentina nyní naprosto zdravý kluk, na kterého mohou být Koktovi právem hrdí.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.