Rozchod Agáty a Mirka Dopity má být na spadnutí. Nebydlí spolu a influencerka už má mít za otce syna náhradu

Agáta Hanychová a Miroslav Dopita
Agáta Hanychová a Miroslav Dopita
Foto: Nextfoto
Alena Šindelářová | redaktorka
[email protected]
Publikováno: 13. 11. 2023

Agáta Hanychová a Mirek Dopita se dali dohromady krátce poté, co se influencerka rozešla s otcem dcery Rozárky Jaromírem Soukupem. Spekulace o tom, že mezi rodiči syna Kryšpína není vše zalité sluncem, přišly jen o pár týdnů později. Agáta v jednom z rozhovorů přiznala, že není do Dopity bláznivě zamilovaná, s bývalým hráčem amerického fotbalu už ani nebydlí. Web Expres.cz navíc informuje o tom, že ve vztahu Hanychové a Dopity to vypadá na rozchod. O slepovaných vztazích po několika letech pro ŽivotvČesku.cz promluvil psycholog.

Agáta Hanychová se zřejmě opět nachází na rozcestí. Se staronovým partnerem Mirkem Dopitou to podle všeho není tak růžové, jak se zprvu mohlo zdát. I když spekulace o tom, že by mezi nimi mělo být něco v nepořádku, influencerka vyvrací, zdroj z jejího blízkého okolí mluví jinak. "Agáta ho vystěhovala a přemýšlí, jak z toho mediálně ven. Pochopila, že udělala chybu. Je to podivný vztah, který nedává žádnou logiku," sdělil tajný informátor webu Expres.cz.

Faktu, že rodiče syna Kryšpína neprožívají lásku jako z románu, napovídá i to, že spolu nebydlí. Někdejší vicemiss už svého partnera nevyužívá ani jako pomocnou ruku ke své práci, nýbrž si našla za bývalého manažera Josefa Koudelku plnohodnotnou náhradu.

Videa na Instagram jí pomáhá nyní tvořit jakási slečna Bea. Ta také asistovala v živém vysílání, kdy Agáta s hostem vařila ve své kuchyni. V souvislosti s tím ve čtvrtečním živém vysílání trojnásobná matka avizovala, že příště (v neděli) bude natáčet a číst komentáře její partner Mirek –⁠ k tomu ale nedošlo.

Zda je Agáta opět single, ukáží nejbližší dny či týdny. Jak totiž sama bývalá modelka nedávno prozradila, to, že vypustí informaci o rozchodu do světa, má pro ni jakýsi terapeutický účinek.

Ke slepovaným vztahům se vyjádřil pro ŽivotvČesku.cz odborník na partnerské vztahy Jeroným Klimeš. Psycholog potvrdil, že heslo »stará láska nerezaví« v mnoha případech platí. Pokud se ale jedná o trvanlivost slepovaných vztahů, už tak optimistický není. "V mých statistikách to je, že takový pár, jako se bavíme, který následně spolu vydrží delší období než rok, je jeden ze sta," sdělil pro ŽivotvČesku.cz Jeroným Klimeš.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.