Rozchod bolí, chtěli jsme miminko. Sílu nacházím u Lucky Vondráčkové, prozradil zpěvák Sámer Issa o konci vztahu

Sámerovi vztah s Pavlou nevyšel.
Sámerovi vztah s Pavlou nevyšel.
Foto: nextfoto.cz
Rudolf Šindelář | Redaktor
[email protected]
Publikováno: 23. 8. 2020

Zpěvák Sámer Issa (35) už netvoří pár se snoubenkou Pavlou (43), se kterou plánoval velkou budoucnost a před časem dokonce společné dítě. Jejich vztah skončil rozchodem. Zpěvák podle svých slov aktuálně tráví více času s Lucií Vondráčkovou (40), se kterou pracuje na novém hudebním duetu. "Lucka mi dodává sílu," řekl pro ŽivotvČesku.cz Sámer.

Téměř dva roky tvořil Sámer Issa pár s o devět let starší Pavlou Kohoutovou, kterou ještě nedávno vynášel do nebes. S Pavlou se dokonce pokoušeli o miminko. "S Pavlou jsem si uměl představit rodinu. O miminko jsme se i snažili. Ale začalo to skřípat začátkem roku, kdy jsme měli první krizi a jsou to asi tři týdny zpět, kdy jsme si řekli, že půjdeme od sebe. Jsme stále kamarádi, ale teď prostě chceme být každý sám," upřesnil Sámer Issa, kterého odloučení s partnerkou na citech bolí.

"Samozřejmě, že to bolí. Měli jsme společné plány. Každý vztah, který mi nevyjde, bolí. Teď se ale soustředím na práci. A práce s Luckou mi dodává sílu a energii. Mám chuť tvořit a to je pro mě důležité. Jak se říká, práce vytěsní všechno," vysvětlil finalista historicky prvního ročníku slavné pěvecké soutěže.

Paradoxně právě spolupráce s Lucií Vondráčkovou tak trochu »zabila« jeho vztah. "Je možné, že za rozchodem může částečně stát tento projekt, na kterém přes měsíc s Luckou pracujeme. Dal jsem si to jako prioritu, takže se teď s Luckou potkáváme dost pracovně," dodal pro ŽivotvČesku.cz před týdnem Sámer.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.