Rozchod kvůli Lucii Vondráčkové: Zpěvák Sámer Issa přiznal konec vztahu se starší snoubenkou

Sámer ukončil vztah se starší partnerkou Pavlou.
Sámer ukončil vztah se starší partnerkou Pavlou.
Foto: nextfoto.cz
Rudolf Šindelář | Redaktor
[email protected]
Publikováno: 15. 8. 2020

Zpěvák Sámer Issa (35) už netvoří pár se snoubenkou Pavlou (43), se kterou plánoval velkou budoucnost. Jejich vztah skončil rozchodem. Teď zpěvák podle svých slov tráví více času s Lucií Vondráčkovou (40), se kterou pracuje na novém hudebním duetu. "Lucka je úžasná žena," vysekl poklonu pro ŽivotvČesku.cz své kolegyni.

Téměř dva roky tvořil Sámer Issa pár s o devět let starší Pavlou Kohoutovou, kterou ještě nedávno vynášel do nebes. "Jsme zasnoubení. A Pavla je dokonalá žena, která mě zkrotila. Lidsky si rozumíme," netajil se historicky první finalista soutěže SuperStar svými city.

S Pavlou se dokonce pokoušeli o miminko. "S Pavlou jsem si uměl představit rodinu. Ale začalo to skřípat začátkem roku, kdy jsme měli první krizi a před dvěma týdny jsme si řekli, že půjdeme od sebe. Jsme stále kamarádi, ale teď prostě chceme být každý sám," upřesnil zpěvák, který má kontroverzní minulost.

Teď zpěvák více času tráví s Lucií Vondráčkovou, se kterou chystá hudební duet. A právě příprava na skladbu, která má hudební nadšence posadit lidově řečeno na zadek, stojí také částečně za rozchodem.

"Je možné, že za rozchodem může částečně stát tento projekt, na kterém přes měsíc s Luckou pracujeme. Dal jsem si to jako prioritu, takže se teď s Luckou potkáváme dost pracovně," pokračoval Sámer, který svou pěveckou kolegyni velmi vychválil. "Lucka je úžasná maminka dvou dětí. Naprostá profesionálka, pokud jde o práci na našem duetu. O takové ženě musí snít každý muž," dodal Sámer pro ŽivotvČesku.cz s tím, že s Lucií netvoří pár, ale spojuje je čistě práce na skladbě, která by měla v dalších týdnech spatřit světlo světa.

Pro Lucii, která žila v manželství s hokejistou Tomášem Plekancem (37), to není první duet s někým ze SuperStar. Před necelým rokem si střihla duet s Juliánem Záhorovským (35) s názvem Umřu s tebou.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.