Roztomilý Ben z Přátel je skoro třicátník. Cole Sprouse vyrostl v pohledného muže s černými vlasy

Profimedia.cz
Cole Sprouse v seriálu Přátelé
Foto: Profimedia.cz
Eliška Reiglová | Redaktorka
eliska.reiglova@zivotvcesku.cz
Publikováno: 19. 5. 2021

V seriálu Přátelé měl Ross rozkošného syna Bena. Toho si zahrál herec Cole Sprouse (28) a jako občasný záskok měl sloužit jeho bratr, jednovaječné dvojče Dylan Sprouse (28), který se ale na kameru nakonec nedostal. Cole vyrostl z roztomilého chlapečka do atraktivního dospělého muže, který se blíží k třicítce. Blond vlasy obarvil na černé a změnil se k nepoznání.

Postava Rosse v seriálu Přátelé měla syna s lesbickou bývalou manželkou. Bena hráli celkem 3 herci, jako poslední ho ztvárnil Cole Sprouse, který na rozdíl od svých předchůdců měl scény, ve kterých i mluvil. Svou roztomilostí diváky okouzlil a v hraní pokračuje dodnes v dospělých rolích.

Cole je mezi herci matadorem, narodil se v roce 1992 a už o rok později hrál ve svém prvním seriálu. S bratrem měl také dva úspěšné seriály, Sladký život Zacka a Codyho a Sladký život na lodi. Na natáčení Přátel vzpomíná dodnes v dobrém, bylo pro něj ale náročné z velmi humorného důvodu.

"Byl jsem zamilovaný do Jennifer Anistonové. Byl jsem ještě malý, v její přítomnosti jsem koktal a zapomínal jsem své věty. Dnes už bych takovou situaci asi zvládl o něco lépe, ale tehdy jsem si jako dítě nevěděl rady," prozradil Sprouse v pořadu Drew Barrymore Show.

Kolegové si jeho lásky k herečce všimli. "Celý štáb si ze mě tak trochu dělal legraci. Kolikrát se mi stalo, že jsem měl mluvit, ale místo toho jsem na ni prostě jen zíral. Ale s odstupem času mi došlo, že do Jennifer se zakoukal celý svět, ne jen já," zasmál se herec.

Cole Sprouse je dodnes úspěšným hercem a snaží se prosadit i jako fotograf. Od svého bratra se odlišil tím, že si obarvil vlasy na černo. Na rozdíl od mnoha dětských hvězd nespadl do problémů a jediná neřest, kterou si neodpustí, je kouření. Dnes je možné ho vídat v populárním seriálu Riverdale na Netflixu.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.

Zavřít reklamu