Rusové znásilňují Ukrajinky, Vladimir Putin podle zdroje z Kremlu čeká dalšího potomka. Jeho nejbližší žena mu měla oznámit, že je těhotná

Vladimir Putin s Alinou Kabajevovou
Vladimir Putin s Alinou Kabajevovou
Foto: Profimedia
Michal Brož | Hlavní editor
[email protected]
Publikováno: 4. 5. 2022

Vladimir Putin (69) krom válečných otázek řeší i ty čistě osobní. Tvrdí to alespoň General SVR, účet na síti Telegram, který přináší těžce ověřitelné informace ze zákulisí Kremlu. Alina Kabajevová, kterou západní tajné služby označují za faktickou životní partnerku ruského prezidenta, má podle něj být znovu těhotná. Washington na ni přitom před pár dny odmítl uvalit sankce kvůli obavám z neadekvátní reakce Vladimira Putina. „S tím by se nemělo kalkulovat,“ uvedl pro ŽivotvČesku.cz psycholog Jeroným Klimeš.

Zatímco z válkou zmítané Ukrajiny přicházejí další a další svědectví o krutostech vůči civilnímu obyvatelstvu včetně znásilňování žen, Vladimir Putin podle anonymního účtu General SVR řeší další těhotenství své neoficiální partnerky Aliny Kabajevové. S tou už přitom má mít podle dostupných informací čtyři děti – dvojčata a dva chlapce.  

"Už jsme informovali, že ruský prezident Vladimir Putin včera podle očitých svědků vypadal sklíčeně a poněkud odtažitě. Je to celkem pochopitelné, včera se dozvěděl, že jeho dlouholetá družka a matka jeho dětí Alina Kabajevová je opět, přesněji řečeno po několikáté, těhotná. Prezident by se měl radovat, ale..." tvrdí General SVR a nechává prostor pro domyšlení si rozpoložení hlavy Ruské federace.

Identita toho, kdo za účtem General SVR stojí, není známa. Sám se odkazuje na zdroje z Kremlu, aktuálně má přes 200 tisíc sledujících a některé jeho závěry vypadají věrohodně, ověřit je ale většinou prakticky není možné. Podle ruských bezpečnostních služeb kanál podněcuje nenávist vůči ruským úřadům a může být řízen ukrajinskými nebo západními speciálními službami.

Bývalá gymnastka Alina Kabajevová žije od roku 2015 v ústraní a na veřejnosti se neobjevuje. V první polovině dubna ale udělala výjimku a promluvila na soutěži juniorských gymnastek, která nese její jméno - Festival Alina. "Díky mezinárodní izolaci se ruská gymnastika stane silnější. Je to pro nás výhra," prohlásila a nechala se vyfotit před panelem s písmenem Z. Podle některých zdrojů má tři děti, jiné uvádějí dokonce čtyři. Ty mají podle některých zdrojů v rodném listě uvedenu jako matku její sestru Lyasanu. "Všechny její děti mají švýcarské pasy a myslím, že ona také," uvedl nejmenovaný zdroj deníku New York Post.

Washington podle deníku Wall Street Journal přitom proti olympijské vítězce zvažoval uvalení sankcí, protože má k vládci Ruska přístup a využívá jeho majetek, byť je oficiálně psaný na jiné lidi. "Na poslední chvíli přišlo rozhodnutí to nedělat, přičemž důvodem byla obava, že to Putin vezme jako osobní útok a dál se prudce zhorší vztahy obou zemí," uvedl deník s odvoláním na zdroje v americké vládě.

"Sankce na lidi blízké prezidentu Putinovi by se měly zavádět spíš z principu než přemýšlet, jestli ho to zasáhne či rozčílí. Je to gesto postoje a neměli bychom kalkulovat, jestli to je výhodné, nebo není," uvedl pro ŽivotvČesku.cz respektovaný psycholog Jeroným Klimeš.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.