Rvali se jako koně. Promluvil svěděk, který viděl krvavou bitku Pavla Nedvěda v domě Dary Rolins

Dara Rolins
Dara Rolins
Foto: Profimedia
Rudolf Šindelář | Redaktor
[email protected]
Publikováno: 4. 12. 2022

Byla to rvačka, která je k vidění v ringu, případně hollywoodských akčních filmech. Tak popisuje dění svědek, který volal na tísňovou linku 158 a nedávný incident v domě zpěvačky Dary Rolins (49) v Tuchoměřicích oznámil mužům zákona. Tím je moderátor Frekvence 1 Ondřej Kubala - soused slavného páru. Podle všeho před fanatickým fanouškem umělkyně její partner Pavel Nedvěd (50) bránil dům hlava nehlava. I když to vypadá, že končící viceprezident Juventusu se přestěhoval do rodného Česka, jeho dcera pro ŽivotvČesku.cz již dříve uvedla, že domov má rodina v Itálii. "Žádné stěhování do Čech rozhodně v plánu nemáme," uvedla Ivana Nedvědová. Redakce ohledně události oslovila policejní mluvčí, věc je v současnosti řešena jako porušování domovní svobody.

"Mohu potvrdit, že k incidentu vyjížděla hlídka. V tuto chvíli policie prověřuje událost pro podezření ze spáchání trestného činu porušování domovní svobody. Vzhledem k probíhajícímu řízení nelze uvést bližší podrobnosti, policie prověřuje okolnosti a probíhají také výslechy," uvedla pro ŽivotvČesku.cz ohledně události policejní mluvčí Středočeského kraje Michaela Richterová.

»Porušování domovní svobody« znamená vniknutí do obydlí cizího člověka a neoprávněné zdržování se na tomto místě. To platí také v případě, že dům není trvale obýván. Přitěžující okolností pak podle zákona je, pokud pachatel při vniknutí do objektu použije násilí či pohrůžky, že se jej použít chystá.

Rvali se jako koně

Pro deník Blesk promluvil moderátor Ondřej Kubala, který popsal, co se onoho večera v domě zpěvačky dělo. Příjemná podívaná to nebyla. "Slyšeli jsme večer otevřeným oknem hádku, křik a pak rvačku. Běžel jsem na pomoc. Pavel na toho muže řval, ať okamžitě vypadne z domu, rvali se fest. Bránil společný dům s Darou. Snažil se ho dostat ven," popsal deníku s tím, že rvačka neměla konce.

Moderátor uvedl, že k domu zpěvačky přijely tři policejní vozy a záchranka. Nakonec fanatický fanoušek, s nímž se hlava nehlava rval Pavel Nedvěd, skončil v poutech. "Je neuvěřitelné, kolik jeden magor zaměstnal lidí. Nejen ten večer, ale i další den, kdy se na policejním oddělení v Hostivici vše popisovalo. Říká se: Být na špatném místě ve špatný okamžik. Pro útočníka to platí stoprocentně, dostat se pod ruku Pavlu Nedvědovi, který brání svou holku a dům, byste nechtěli. Moc bych Daře a Pavlovi přál, aby už měli klid," dodal pro Blesk ohledně bitky Ondřej Kubala.

Ke rvačce došlo v úterý ve 22:05, kdy záchranáři v Tuchoměřicích ošetřili muže - ročník 1992 - s povrchovým poraněním hlavy a pohmožděným ramenem. Po ošetření byl převezen do motolské nemocnice. Vzhledem k tomu, že Pavel Nedvěd je ročník 1972, tak poslal do nemocnice o dvacet let mladšího muže.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.