S Radkem jsem se viděla po Vánocích. Od natáčení mám dole 8 kilo, říká televizní nevěsta Simona

Nevěsta Simona Míková
Nevěsta Simona Míková
Foto: se svolením TV Nova
Eliška Reiglová | Redaktorka
[email protected]
Publikováno: 26. 4. 2021

Sympatická Simona Míková (30) na sebe výrazně upozornila jako televizní nevěsta v populární reality show. Svým úsměvem diváky odzbrojila a získala si velkou spoustu fanoušků. Od natáčení se jí podařilo zhubnout a také se přihlásila do moderátorského kurzu. Je možné, že se ji fanoušci znovu brzy dočkají i jinde než jen na sociálních sítích. "Na toho pana pravého stále ještě čekám," prozradila pro ŽivotvČesku.cz.

Simona Míková se proslavila jako jedna ze čtyř nevěst v experimentálním pořadu. V něm si vzala muže, se kterým ji dala dohromady věda a jehož až do okamžiku setkání před oltářem neviděla. Divákům byla velmi sympatická a nakonec se stala jedinou nevěstou, která se na konci natáčení rozhodla s ženichem rozejít. Radek už je dnes šťastně zadaný, ale půvabná blondýnka na pana pravého stále čeká.

"S Radkem jsem se naposledy viděla po Vánocích, když jsme natáčeli reportáž pro Nova Plus. Od té doby nebyla příležitost se potkat, navíc má relativně novou přítelkyni, tak se asi ani potkávat nechce. Myslím, že náš vztah je přátelský - víme o tom, že ten druhý existuje, ale nemáme potřebu se vídat. Už od konce roku chystám pro Radka jedno překvapení, bohužel ale vládní nařízení stála jeho realizaci v cestě, tak doufám, že díky zlepšující se epidemické situaci konečně dojde k jeho realizaci," řekla Simona Míková pro ŽivotvČesku.cz.

Televizní nevěstě se podařilo výrazně zhubnout a může se pyšnit krásnou sportovní postavou. "Mám dole zhruba 8 kilogramů od dob, kdy se natáčela show. Nejsem ale žádná Twiggy a nikdy nebudu. Teď jsem se sebou spokojená, což je stejně nejdůležitější. Cvičila jsem celý život, odmalička balet, gymnastika, cheerleading, neumím si tedy představit, že bych se nehýbala vůbec. Před pandemií jsem hodně často, klidně i 4x týdně, chodila na HardCore tréninky, kruhové tréninky, kde jsem ze sebe vždy vypustila páru a jak já ráda říkám - vymlátila jsem ze sebe zlost. Nejvíc mi to pomáhalo v období, kdy bráchovi diagnostikovali rakovinu a já jsem si u mlácení palicí do pneumatiky představovala, že ji zabijím. Nyní, po téměř 4 letech, je v remisi a věřím, že to tak zůstane a že jsem třeba alespoň kousek té hnusné nemoci opravdu vymlátila," uvedla pro ŽivotvČesku.cz oblíbená hvězda svatební show.

Čas na cvičení si umí sympatická blondýnka najít i v náročném pracovním režimu. "Moje současná motivace ke cvičení je jednoduchá. Když necvičím, všechno mě bolí, tělo stárne a bez svalů hůř drží. Navíc se u sportu vyplavují endorfiny a člověk je pak šťastnější. V této divné době, kdy jsem opravdu nonstop zavalená prací a všemi možnými vlastními projekty, si bez tohoto načerpání energie a endorfinů neumím představit fungovat," vysvětlila pro ŽivotvČesku.cz Simona Míková, která se přihlásila mimo jiné do moderátorského kurzu.

Díky jejímu zapálení a chuti na sobě pracovat je tak možné, že ji diváci neslyšeli a neviděli v reality show naposledy. "Upřímně, když jsem se do kurzu hlásila, o rádiu jsem ani neuvažovala. Lákala mě po zkušenosti s kamerou právě televize. Během kurzu, kdy jsme v rádiu moderovali, mě to ale strašně chytlo a neskutečně mě to baví. Ráda bych se tedy prosadila i v rádiu. Aktuálně si mě můžete pustit v podcastech SeeMeCasty na Spotify, Google podcasts nebo Apple podcasts," řekla jedna z hlavních aktérek televizní show pro ŽivotvČesku.cz.

Na sociálních sítích ji začalo sledovat mnoho lidí, kteří jí fandí dodnes. "Myslím, že mám na Instagramu hodně followerů, kteří mi do teď píší krásné zprávy a komentáře a jsem za to vděčná. Moc mě baví předávat dál svou pozitivní energii, která ze mě dle jejich slov vyzařuje. Jsem životní optimista, i když každý máme občas i ty horší dny, a zlepšovat den ostatním mě baví. Stejně tak jako mluvit o tématech, která nejsou pro každého příjemná a ne každý by se k tomu asi odhodlal. Ale myslím si, že je důležité o některých věcech mluvit, i když nejsou příjemné. Mám na mysli například problém s vypadáváním vlasů, váhou, vztahy a tak dále," vysvětlila pro ŽivotvČesku.cz Simona, která zapůsobila na televizní diváky a získala si mnoho fanoušků.

Radek, který byl podle vědců pracujících na experimentu pro Simonu tím pravým, má už jiný vztah. Nevěsta se svého vyvoleného zatím nedočkala. "Na toho pana pravého stále ještě čekám. V mezičase jsem se pár měsíců s jedním mužem vídala, nesměřovali jsme ale stejnou cestou do budoucnosti, tak jsme to raději ukončili. Od té doby jsem nikoho se stejnými životními hodnotami nepotkala. Vyhlašuje se tedy výběrové řízení na manžela. To je samozřejmě sranda (směje se)," dodala Simona Míková pro ŽivotvČesku.cz.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.