Sabina Laurinová prozradila své záliby a zmínila místo, kde nejraději odpočívá a nabírá sílu

Herečka Sabina Laurinová
Herečka Sabina Laurinová
Foto: Nextfoto
Lucie Tůmová | Redaktorka
[email protected]
Publikováno: 28. 9. 2022

Herečka Sabina Laurinová (50) je velice zaneprázdněná jak pracovními aktivitami, momentálně se objevuje například v seriálu Zoo nebo hned v několika divadelních inscenacích, tak péčí o dcery Valentýnu (20) a Maju (13). Pro ŽivotvČesku.cz odhalila, jaké činnosti jí dělají radost a jakým koníčkům se, když potřebuje »vypnout«, věnuje nejraději.

Sympatická dlouhovláska zvládá spoustu činností, navíc sama vychovává dvě dcery, které má s bývalými partnery, rockerem Pepou Vojtkem (57) a stomatologem Karlem Kameníkem (55). Proto si jako každý potřebuje čas od času oddechnout.

Redakci prozradila, co dělá ve volném čase nejraději. "Miluji cestování, které mi ale před dvěma lety překazil koronavirus. Ráda navštěvuji různá evropská města a jejich památky. Zajímám se také o historii a sleduji seriály tohoto žánru. Když můžu, vyrazím i na výstavy," vyjmenovala pro ŽivotvČesku.cz několik svých oblíbených činností.

Přestože mezi nimi nezazněly záliby typu sport, vaření nebo třeba zvířata, neznamená to, že by se jí zmíněné aktivity nelíbily. Jen už se prý zkrátka posunula jinam a preferuje odlišné věci, než tomu bývalo dříve.

"Mám za sebou i koňské období, když byla Valentýnka malá, jezdila jsem na nich často. Věkem se ale priority a zájmy mění, každý k tomu postupně dojde. Nejvíce si nyní odpočinu a naberu sílu v přírodě. Je to pro mě útěk z každodenního života," svěřila se pro ŽivotvČesku.cz herečka, které na podzim začíná pracovní kolotoč.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.