Sabrina ze seriálu Big Ben prošla velkou proměnou. Katerina Jacobová zešedivěla a výrazně zhubla

Katerina Jacobová
Katerina Jacobová
Foto: Profimedia
Eliška Reiglová | Redaktorka
[email protected]
Publikováno: 27. 4. 2021

Herečka Katerina Jacobová (63) se proslavila jako Sabrina v německém krimiseriálu Big Ben. Parťačku Bena v něm hrála 10 let a v herectví stále aktivně pokračuje. Rostoucí věk se na ní podepisuje, stárne ale s grácií a s šedivými vlasy vypadá velmi dobře. Nedávno navíc výrazně zhubla, protože měla komplexy ze své postavy. Dnes je z ní důstojná dáma v letech, která šmrnc netrácí.

Katerina Jacobová je v Česku nejlépe známá jako Sabrina ze seriálu Big Ben. V 63 letech se zatím do důchodu nechystá a jako herečka zůstala věrná především kriminálkám, které ji nejvíce proslavily. Zešedivěla, ale zhubla a dodala si sebevědomí.

"Když jsem si musela jít koupit oblečení do oddělení s nadměrnými velikostmi, došlo mi, že se sebou musím něco dělat. Dokázala jsem shodit 7 kilogramů během 8 týdnů a cítím se lépe. Nemusím nosit pytle, které zakryjí nadbytečnou váhu, dokonce si už mohu půjčovat oblečení od dcery," řekla herečka magazínu Kultur Falter.

Podle Kateriny její proměna potěší nejen ji, ale i diváky. "Lidé už se v televizi nebudou muset dívat na otylou stárnoucí ženu, ale na mnohem ženštější a důstojnou dámu, ze které může sršet sebevědomí i přes šediny," vysvětlila Jacobová, proč je pyšná na svou proměnu.

Na seriál Big Ben vzpomíná herečka jen dobře, uznává ale, že k realitě měl velmi daleko. "To, co jsme natáčeli, bylo naprosto nereálné. Policejní práce je ve skutečnosti o hodně nudnější, mnohem víc se skládá z papírování než ze skutečné akce," popsala seriálová Sabrina.

Herectví se sice Katerina Jacobová stále aktivně věnuje, ale čas si najde i pro odpočinek. "Už nemám každý den naplněný pracovními povinnostmi, uklidnila jsem se. Těší mě, že mě lidé stále poznávají jako Sabrinu, i když dnes už vypadám jinak. Přízně si vážím," doplnila herečka.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.