Sámer Issa hledá ženu na vztah. Chci 177 cm vysokou blondýnu, aby uklízela a měla kulatý zadeček, říká

Zpěvák Sámer Issa
Zpěvák Sámer Issa
Foto: Nextfoto
Rudolf Šindelář | Redaktor
[email protected]
Publikováno: 20. 11. 2020

Po rozchodu s o devět let starší Pavlou je přibližně tři měsíce zpěvák Sámer Issa (35) bez partnerky. Sice mu samotu kompenzují jeho domácí zvířátka, ale sám prý zůstat nechce. "Je to se mnou těžké, ale nějakou ženu hledám, jenže problém u mě je, že ne každá mi vyhovuje," prozradil pro ŽivotvČesku.cz zpěvák, který nedávno nazpíval duet s Lucií Vondráčkovou (40).

Vztah Sámera a dnes už bývalé partnerky Pavly vypadal, že bude mít šťastný konec. Začátkem roku ale partneři prožili první rozchod, který přeznačkovali na krizi. V srpnu ale přišel definitivní konec vztahu, a to z důvodu, že zpěvák kvůli duetu s Vondráčkovou neměl na lásku už moc času.

Teď Sámer přiznal, že hledá novou lásku, která ale nemůže být zcela obyčejnou ženou. Zpěvák, který se proslavil účastí v historický první řadě slavné pěvecké show, má poměrně vysoké nároky. "Měla by být vysoká, alespoň 177 centimetrů, aby nebyla vyšší než já, protože já měřím 179 centimetrů. Vlasy by měla určitě mít blond, jsem na blondýny, hodně se mi líbí. Postavu by měla mít hubenější, to se mi u žen líbí a kulatější zadeček, to je značka ideál," popsal ženu svých snů pro ŽivotvČesku.cz Sámer Issa.

Ovšem jen u fyzických parametrů nezůstalo. "Určitě by měla být hodná a tolerantní, protože se mnou to je těžké. Musí mít vztah ke zvířatům, ideálně psům, abychom mohli venčit mé dva čtyřnohé kamarády. Ale také mám doma malou zoo, protože vlastním dále dvě kočky, agamu a rybičky. Takže kladný vztah ke zvířatům je nutnost. A také je důležité, aby ráda cestovala a uklízela, protože by se mi to hodilo. Vařit umět nemusí, to mi celkem jde," dodal pro ŽivotvČesku.cz zpěvák, která žena u něj má šanci. Otázkou je, zda taková vůbec existuje.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.