Sámer Issa má nový účes. Díky havraním vlasům omládl o 10 let. Stříhal jsem se sám, partnerce se to líbí, pochlubil se

Zpěvák Sámer Issa má nový účes
Zpěvák Sámer Issa má nový účes
Foto: se souhlasem Sámera Issy
Eliška Reiglová | Redaktorka
[email protected]
Publikováno: 3. 6. 2021

Finalista první řady oblíbené televizní pěvecké show Sámer Issa (35) prošel výraznou proměnou. Pro sympatického zpěváka je jakýkoliv typ pokrývky hlavy téměř charakteristickým doplňkem, pod ním ale skrývá černou kštici. S havraními vlasy vypadá výrazně mladší než s blond účesem, který ještě nedávno nosil. "Stříhal jsem se sám," pochlubil se Sámer Issa pro ŽivotvČesku.cz.

Zpěvák s výjimečným hlasem a zkušeností z pořadu SuperStar Sámer Issa je známý nejen díky svému jedinečnému hlasu, ale i vytříbenému vkusu a stylu. Za dobu své slávy několikrát změnil účes a nyní prošel proměnou, která ho výrazně omladila. Černé vlasy mu velmi sluší.

Novým účesem se Sámer Issa pochlubil na fotografii, na které se spokojeně usmívá po boku své mladší a krásné přítelkyně Julie Anny Šulcové. Ta jeho novou image hodnotí pozitivně. "Říká, že se jí to moc líbí a že mi to sluší," řekl Sámer Issa pro ŽivotvČesku.cz.

Přestože jsou kadeřnictví už nějakou dobu otevřená, zpěvák se rozhodl vzít osud svých vlasů do vlastních rukou. "Stříhal jsem se sám," pochlubil se pro ŽivotvČesku.cz. Rozdíl mezi vlastnoruční prací a prací kadeřníka je v tomto případě téměř k nerozeznání.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.