Sámer Issa ohlásil návrat k partnerce: Vztah to není, spíše kamarádství s výhodami, říká

Sámer se vrátil k partnerce Pavle
Sámer se vrátil k partnerce Pavle
Foto: Archiv Sámera Issy
Rudolf Šindelář | Redaktor
[email protected]
Publikováno: 7. 10. 2020

Dva měsíce byli od sebe, teď k sobě znovu našli cestu. Sámer Issa (35) přiznal návrat k o devět let starší partnerce Pavle Kohoutové (44), se kterou se v minulosti pokoušeli o miminko. "Vztah to není, ale zatím takové kamarádství s výhodami," řekl pro ŽivotvČesku.cz zpěvák.

Téměř dva roky tvořil zpěvák pár s pohlednou blondýnou, kterou po celou dobu jejich vztahu vynášel do nebes. Jenže před dvěma měsíci přišel rozchod, kdy se Pavla začala stýkat s jiným mužem. Zdálo se, že návrat je nereálný. Teď je vše jinak a vypadá to, že k sobě našli opět cestu.

"Zakopali jsme válečnou sekeru. V úterý jsme se sešli a vyříkali si věci. Něco jsme už spolu prožili, tak jsme si řekli, že zkusíme být kamarádi s výhodami. Ale nechci to nazývat vztahem," upřesnil pro ŽivotvČesku.cz Sámer, který redakci poskytl i pár snímků ze společné schůzky.

Podle slov zpěváka byla Pavla, kdo inicioval setkání. Na druhou stranu je rád, že po tom všem, co spolu prožili, měli čas jeden o druhém přemýšlet a ve svém vztahu si seřadit určité priority.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.