Sámer Issa po rozchodu s partnerkou nezahálí. Odhalil se a ukázal tělo samý sval

Sámer a jeho Pavla už netvoří pár
Sámer a jeho Pavla už netvoří pár
Foto: nextfoto.cz
Rudolf Šindelář | Redaktor
[email protected]
Publikováno: 12. 4. 2021

Zpěvák Sámer Issa (35) ani v době, kdy platí řada přísných opatření, nezahálí. Rozhodl se, že každý den bude na sobě pracovat, zejména své postavě. "Každý den cvičím doma, ze začátku to bylo těžké, ale už jsem si zvykl a stala se z toho závislost," řekl pro ŽivotvČesku.cz zpěvák, který se proslavil účastí ve známé hudební show.

V současnosti je Sámer bez stabilní partnerky. Před časem se rozešel se starší Pavlou, s níž dokonce plánoval miminko. Teď Sámer přiznal, že hledá novou lásku, která ale nemůže být zcela obyčejnou ženou.

Zpěvák, který se proslavil účastí v historický první řadě slavné pěvecké show, má poměrně vysoké nároky. "Měla by být vysoká, alespoň 177 centimetrů, aby nebyla vyšší než já, protože já měřím 179 centimetrů. Vlasy by měla určitě mít blond, jsem na blondýny, hodně se mi líbí. Postavu by měla mít hubenější, to se mi u žen líbí a kulatější zadeček, to je značka ideál," popsal ženu svých snů pro ŽivotvČesku.cz Sámer Issa, který na oplátku nabízí své vypracované tělo.

Kromě čekání na ideální ženu a rozvolnění kultury, aby mohl znovu veřejně vystupovat, zpěvák nezahálí. "V současnosti jsem dotočil nový videoklip, takže to je jediné po pracovní stránce, co se dá dělat a cvičím, jinak bych se z toho zbláznil," dodal pro ŽivotvČesku.cz Sámer Issa.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.