Sámer Issa přiznal nečekaný důvod rozpadu vztahu. Je v tom jiný muž, odhalil pravdu

Sámer už netvoří pár s pohlednou Pavlou.
Sámer už netvoří pár s pohlednou Pavlou.
Foto: nextfoto.cz
Rudolf Šindelář | Redaktor
[email protected]
Publikováno: 25. 8. 2020

Sámer Issa (35) už netvoří pár se snoubenkou Pavlou (43), se kterou plánoval velkou budoucnost a před časem dokonce společné dítě. Jejich vztah skončil rozchodem. Nadaný zpěvák přiznal pravý důvod, proč ukončil vztah se starší partnerkou. "Je v tom jiný muž," přiznal pro ŽivotvČesku.cz.

Téměř dva roky tvořil zpěvák pár s o devět let starší Pavlou Kohoutovou, kterou ještě nedávno vynášel do nebes. S Pavlou se dokonce pokoušeli o miminko. Ale pak přišla první krize. Tu ještě pár ustál. Teď se ale stalo něco, přes co u temperamentního Sámera lidově řečeno nejede vlak.

"Poté, co jsem začal hodně času trávit ve studiu na chystaném duetu s Luckou Vondráčkovou, začala Pavla trávit více času s jinými lidmi. A také s jiným mužem. Takže jsem se rozhodl v jí její cestě podpořit a vztah jsem ukončil, taková je realita," upřesnil Sámer Issa, kterého odloučení velmi mrzí.

S pohlednou Pavlou to Sámer myslel hodně vážně. Dokonce ji představil svým rodičům. "Pavla je strašně skvělá ženská. Ale první krizi už jsme měli začátkem roku a teď se to dostalo do fáze, že se naše cesty rozdělily. Já jí hrozně fandím lidsky, mám jí rád a kamarádi jsme zůstali. Teď se chci ale věnovat své práci, kterou mám před sebou," dodal pro ŽivotvČesku.cz Sámer Issa s tím, že chystaný duet s Lucií Vondráčkovou je tím, co mu vytěsňuje myšlenky na rozpad vztahu, a to i přes skutečnost, že každý rozchod bolí a není nic příjemného.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.