Reklama:

Sámer Issa promluvil o intimitě svých vztahů. Nesmí se to řešit na sílu, míní

Sámer Issa
Sámer Issa
Foto: Se svolením Sámera Issy
Alžběta Staňková | Redaktorka
[email protected]
Publikováno: 29. 3. 2023

V historicky první řadě SuperStar se umístil na třetím místě. Dnes o sobě Sámer Issa sice nedává tolik vědět po hudební stránce, je ale aktivní v prostředí sociálních sítí. Aktuálně si po rozchodu se svou poslední partnerkou Julií Annou Šulcovou (24) užívá svobody a zatím na tom nemá v plánu nic aktivně měnit. "Pokud bych ale někoho potkal, tak se tomu samozřejmě nebráním," vysvětlil pro ŽivotvČesku.cz.

Reklama:

Jeho poslední partnerkou byla modelka a influencerka Julie Anna Šulcová, která však odcestovala rozvíjet svou kariéru na Blízký východ. Tam nejprve potkala jiného muže, vztah jí ale nevydržel. Se Sámerem Issou se pokoušeli vztah ještě opravit, to se jim ale bohužel nepodařilo.

Reklama:

"Od té doby, co Julie odcestovala, jsem vlastně sám. Ale musím říct, že mi to ani nevadí, protože jsem si řekl, že bych si od těch vztahů chtěl dát na nějakou dobu pauzu. V minulosti jsem asi neuměl být sám a potřeboval jsem pořád s někým být," uvedl sympatický umělec pro ŽivotvČesku.cz.

Aktuálně si tak užívá single života a věnuje se především sám sobě. Začal nyní intenzivně pracovat na své figuře a prožívá podle svých slov spokojené životní období.

"Není to ale tak, že bych se tomu bránil. Kdybych někoho potkal, tak bych byl rád. Jen nechci nikoho aktivně hledat. Někdy je lepší, když vztahy člověk neřeší tolik na sílu," popsal svůj aktuální postoj k randění Sámer Issa pro ŽivotvČesku.cz.

Sámer Issa od soutěže SuperStar vyměnil řadu partnerek. Nejznámější vztah byl s Agátou Hanychovou (37), který trval několik let. Dvojice se za tu dobu dokázala nesčetněkrát rozejít. V současnosti bývalá modelka tvoří pár s mediálním magnátem Jaromírem Soukupem (54), s nímž očekává narození potomka.

Reklama:

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.

Reklama:
Reklama: