Sámer se pochlubil novou partnerkou Annou. Vaří a uklízí, takovou jsem neměl, říká zamilovaný zpěvák

Zpěvák Sámer Issa má novou přítelkyni Julii Annu (22).
Zpěvák Sámer Issa má novou přítelkyni Julii Annu (22).
Foto: se souhlasem Sámera Issy

V poslední době se Sámerovi Issovi (35) v lásce moc nedařilo. Má za sebou rozchod s bývalou partnerkou Pavlou, s níž měl dokonce plány založit rodinu. Jejich vztah však zkrachoval a pohledný finalista televizní pěvecké show zůstal sám. Život však dokáže být nevyzpytatelný a někdy ztráta na jedné straně můžu být získáním něčeho na té druhé. V současné době je zpěvák šťastně zamilovaný a tvoří pár s krásnou novou přítelkyní Julií Annou Šulcovou (22), kterou si nemůže vynachválit. "Ona mi vaří, uklízí a ještě se mnou napsala scénář k videoklipu... tohle jsem s žádnou neměl, řekl pro ŽivotvČesku.cz.

Vztahy jsou často komplikované a dokážou člověku zamotat hlavu. Pro Sámera Issu po rozchodu se starší přítelkyní Pavlou nastalo období, ve kterém se na sobě snažil pracovat, aby zahnal všechny nepříjemné myšlenky a vzpomínky. Ale staré dobré pořekadlo: »Všechno zlé pro něco dobré« u něj skutečně zafungovalo.

Do života mu totiž vstoupila nová žena, která ho na první pohled okouzlila a paradoxně byla prostředníkem seznámení jeho bývalá láska. "Seznámila nás bývalá přítelkyně Pavla. Jsem zamilovaný. Hrozně si spolu rozumíme a máme si o čem povídat. Ona mi vaří, uklízí a ještě se mnou napsala scénář k videoklipu… tohle jsem s žádnou neměl," řekl Sámer Issa pro ŽivotvČesku.cz s tím, že je momentálně opravdu šťastný a s novou partnerkou jsou spolu asi měsíc.

Před sedmnácti lety nastartovala svou pěveckou kariéru a od té doby poznala, co je úspěch, peníze i sláva. Teď zpěvačka Šárka Vaňková (30) zažívá především opravdovou lásku po boku partnera a hudebníka Richarda Nálepy (30), se kterým je neskutečně šťastná. Dokazuje to i skutečnost, jak spolu prožívají měsíc lásky.

Jiskra přeskočila na obou stranách, a tak se dvojice rozhodla nebránit svým citům a začala spolu oficiální vztah. Krásná tmavovláska tvoří s úspěšným zpěvákem krásný pár a oba se velmi rozumí. Snad jim láska vydrží a Sámer konečně našel osudovou ženu, která pro něj bude oporou v dobrém i ve zlém.

Mezilidské vztahy bývají komplikované a přináší také řadu úskalí. Láska mezi partnery může...

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.

Zavřít reklamu