Sandra Flemrová z reklamy s prasátkem se zuby zahnutými nahoru vyrostla do krásy. Její snímek při západu slunce bere dech

Se svolením společnosti Kofoly
Oblíbená vánoční reklama
Foto: Se svolením společnosti Kofoly
Eliška Reiglová | Redaktorka
eliska.reiglova@zivotvcesku.cz
Publikováno: 9. 12. 2021

"Nene, já nemusím, já už ho vidím." Tato slova už se televizním divákům do paměti doslova zaryla a dá se říct, že zlidověla. Zásluhu na tom nese oblíbená vánoční reklama, kterou mohou lidé na obrazovkách sledovat už osmnáctým rokem. Větu ve spotu pronesla tehdy teprve čtyřletá Sandra Flemrová (22), která vyrostla v neuvěřitelně pohlednou ženu. To dokazuje snímek v lehkém svetříku zachycený při západu slunce, na kterém vypadá fantasticky.

V roce 1960 přišel na český trh nápoj s názvem Kofola a dalších 43 let trvalo, než na tuto limonádu vznikla reklama, která se vštípila do paměti snad každému, kdo ji alespoň jednou viděl. V roce 2003 se na obrazovkách objevil spot s holčičkou a tatínkem, kteří se spolu vydali do lesa pro stromeček, ale narazili na prasátko se zuby zahnutými nahoru, kvůli kterému se museli dát na útěk.

Přestože v reklamě účinkovalo divoké prase, jednoznačně největší hvězdou byla tehdy teprve čtyřletá Sandra Flemrová. Té stačil roztomilý úsměv a dotaz na zlaté prasátko, aby Čechům i Slovákům naprosto učarovala. Spot je proto na obrazovkách možné vidět již osmnáctým rokem a není se čemu divit. Diváky ještě neomrzel a rádi se na něj podívají příští rok znovu.

Slovenská zpěvačka Dara Rolins (49) a bývalý fotbalový reprezentant Pavel Nedvěd (49) zjistili, že je k sobě přitahuje více věcí, než jsou pracovní projekty. Podle zpěvačky tvoří už půl roku pár. Redakce ŽivotvČesku.cz našla jednu z prvních společných fotek a snažila se zpěvačku kontaktovat.

"Ta reklama používá dvě věci, které rozhodně fungují nejlépe, to je dobrý humor a děti. To, když se spojí, tak je to nesmrtelné a jde o značku úspěchu. Je to nenásilné, nikoho to neuráží," vysvětlil pro ŽivotvČesku.cz Michal Monoszon ze společnosti Insider Media, proč se reklama i po letech setkává s takovým úspěchem a nepřipadá lidem už otravná.

Už druhé odložené dítě během pouhého jednoho dne evidují babyboxy v České republice. Jako ...

Sandra Flemrová se 18 let objevuje na obrazovkách jako malá dívenka, ve skutečnosti je ale už dospělou ženou, která vyrostla do krásy. Velkým důkazem jsou její nejnovější fotografie, o které se se svými fanoušky příležitostně dělí na sociálních sítích. Jeden z jejích nepochybně nejkrásnějších snímků ji zachycuje v tenkém svetříku při západu slunce a vynikají na něm její kudrnaté vlasy.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.

Zavřít reklamu