Sandra Pogodová si po prodělání covidu čistí tělo. Zašla jsem k parazitoložce, prozradila o léčbě

nextfoto.cz
Herečka Sandra Pogodová
Foto: nextfoto.cz
Eliška Reiglová | Redaktorka
eliska.reiglova@zivotvcesku.cz
Publikováno: 6. 5. 2021

Herečka Sandra Pogodová (46) v březnu prodělala nemoc covid-19, ukončením povinné karantény ale její trápení neskončilo. Zadýchávala se a potřebovala se znovu dostat do formy, rozhodla se proto na nic nečekat a sama učinila kroky k cestě za uzdravením. Navštívila parazitoložku a nyní se dle vlastních slov cítí dobře. "Vyčistit si tělo je dobré, pomůže vám to zmobilizovat imunitu. Sama jsem byla překvapená, co všechno jsem se dozvěděla," řekla Sandra Pogodová pro ŽivotvČesku.cz.

Přestože žije zdravě a svou imunitu posiluje otužováním, v březnu se Sandra Pogodová nakazila koronavirem. Jako následek jí zůstalo zadýchávání a rozhodla se, že tento problém bude aktivně řešit. Z Prahy se vydala až do Brna, kde se svěřila do rukou parazitoložky. Prozradila, že aktuálně se cítí dobře a čistí své tělo.

"Teď je to přesně 2 měsíce, co jsem prodělala covid a už jsem fyzicky úplně v pořádku. Je ale pravda, že jsem si zašla na léčbu k parazitoložce do Brna. Ona mi nasadila MMS kapky s tím, že mám ještě nějaká antiparazitika a čistím organismus. Dutiny jsme vyčistily úplně neuvěřitelně. Myslím si, že je to v kombinaci s tím, že jsem to nenechala jen tak být. Když si v souvislosti s covidem hledáte alternativní zdroje, tak se hodně mluví o parazitech a spousta lidí píše o tom, že MMS kapky léčí covid. Vyčistit si tělo je dobré, pomůže vám to zmobilizovat imunitu. Sama jsem byla překvapená, co všechno jsem se dozvěděla," řekla Sandra Pogodová pro ŽivotvČesku.cz.

Oblíbená herečka má ve svou aktuální léčbu plnou důvěru, to se ovšem o vakcínách říct nedá. Přestože si covidem prošla, průběh neměla zrovna jednoduchý a nemoc na ní zanechala dnes už odstraněné následky, očkovat se nenechá. Věří, že žádný virus její tělo nenapadne i díky tomu, že už má po jeho prodělání protilátky.

"Já se určitě očkovat nenechám, protože se cítím zdravá. Teď se čistím, beru MMS kapky, antiparazitika. Měla bych mít vyčištěný organismus a stoprocentní imunitu. Když budu brát ty kapky, nevidím důvod, proč by mě měl jakýkoliv vir napadnou. Rozhodně na očkování nepůjdu. Ať si každý zjišťuje informace. Samozřejmě bude využit tlak na lidi, když je zavřete na rok doma a pak jim představíte jedinou cestu, jak z toho ven, tak po tom 99 % automaticky skočí. Vakcinace se na nás valí ze všech směrů. Taky už jsou články, že když proděláte covid, máte větší imunitu než po vakcíně," dodala herečka Sandra Pogodová pro ŽivotvČesku.cz.

Za minulý týden laboratoře odhalily více než 2 tisíce covid pozitivních případů. Přestože ...

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.

Zavřít reklamu