Sanny z VyVolených je k nepoznání. Extrémně zhubla, nechala si narůst vlasy a má před holčičí svatbou

Sandra Bartošová alias Sanny
Sandra Bartošová alias Sanny
Foto: Profimedia
Rudolf Šindelář | Redaktor
[email protected]
Publikováno: 25. 7. 2021

Měla před »svatbou«, ale ta nevyšla. Teď má před sebou druhý pokus. Řeč je o Sandře Bartošové alias Sanny ze známé reality show, která v minulosti dokázala připoutat k obrazovkám miliony televizních diváků. Mnozí mají velmi výraznou účastnici »šmírovací« soutěže v paměti. Za posledních pár let se ale u ní hodně změnilo. Nejen že zhubla více než 100 kilogramů, ale našla si novou životní partnerku, se kterou se rozhodla uzavřít registrované partnerství. "S tou předchozí to nevyšlo. Jsem ale pár měsíců zadaná," řekla před necelým rokem pro ŽivotvČesku.cz Sanny, která v nové ženě našla tu osudovou.

V době, kdy Sandra byla soutěžící ve VyVolených, vážila 210 kilogramů. Jenže po soutěži se rozhodla změnit svůj život, a to od základu. Podařilo se jí zhubnout více než 100 kilogramů a našla si partnerku, se kterou si chtěly říct své »Ano«.

"Jsme spolu přibližně od začátku roku a protože si rozumíme, máme podobné zájmy, tak jsme se rozhodly pro zásnuby,“ téměř před dvěma lety se Sandra těšila, že našla osudovou ženu a vynášela svůj někdejší partnerský vztah do nebes. Radostně mluvila i o plánované »svatbě« Jenže uplynulo pár měsíců a vše bylo jinak. "Nevyšlo to. Jsem ale pár měsíců zadaná a šťastná," řekla v loňském září pro ŽivotvČesku.cz Sandra.

Od té doby, kdy si Sandra našla novou partnerku, uplynul necelý rok a někdejší soutěžící z reality show teď oznámila, že »svatbu« chystá na druhý pokus. Dokonce si kvůli tomu nechala udělat nové vlasy. "Svatbu máme za týden. Moc se na ní těším. Našla jsem prostě člověka, který je do nepohody a božský. Těším se, že po delší době budu na sobě mít krásné šaty," řekla Sanny pro ŽivotvČesku.cz.

Ze snímků, které Sandra Bartošová zaslala do redakce, je patrné, že v hubnutí se jí daří a vypadá opravdu dobře. "Poté, co jsem zhubla z 210 kilogramů, se mi váha dlouho držela na 117 kilogramech. Nešlo s tím nic dělat. Až nedávno to povolilo a teď mám něco okolo 112 kilogramů. Je to pro mě obrovský úspěch," prozradila již dříve pro ŽivotvČesku.cz sympatická účastnice VyVolených, která pracuje jako sanitářka na klinice Psychiatrické léčebny v pražských Bohnicích.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.