Sanny z VyVolených oslavila rok v registrovaném partnerství. Přiznala, že si s osudovou ženou splnily velký sen. V bytě už nejsou samy

Sandra (vpravo) se svou životní partnerkou
Sandra (vpravo) se svou životní partnerkou
Foto: Se svolením Sandry Bartošové
Rudolf Šindelář | Redaktor
[email protected]
Publikováno: 2. 8. 2022

Přesně před rokem Sandra Bartošová alias Sanny uzavřela registrované partnerství se svou osudovou láskou Renatou. Účastnice reality show VyVolení teď prozradila, že ve společné domácnosti už nejsou samy. "Splnily jsme si velký sen. V našem bytě už nejsme samy, ale máme tam naše děti, když to tak s nadsázkou nazvu," uvedla s úsměvem na tváři sympatická účastnice slavné šmírovací soutěže pro ŽivotvČesku.cz.

Fanoušci pořadů typu reality show si pamatují Sanny z doby, kdy se objevila ve vile hříchů. Psal se rok 2006 a tehdy se výrazná účastnice šmírovací show umístila na 12. místě z patnácti účastníků.

Před více než rokem si pak našla partnerku, se kterou sdílela stejné hodnoty, a následně se rozhodly uzavřít registrované partnerství. Společně si teď obě dámy splnily velký sen.

"S mojí ženou Renatou nás spojily nejen podobné názory na život, ale i společné koníčky. Jedním z nich, který nás maximálně naplňuje, je teraristika. Chováme u nás doma, nedaleko Teplic, agamy vousaté, což je druh plazu, který nás fascinuje nejen vzhledem, ale i chováním, zkrátka je to tvor, který je velmi zajímavý. Sama o sobě jsem roky toužila mít terária s tímto tvorem. A když mi do života vstoupila moje osudová žena, tak jsme spojily síly a vybudovaly jsme si chovatelskou skupinu. Díky teraristice se mi splnil i velký sen o psaní. A v současnosti spolupracuji, píši pro něj články, s Davidem Mužíčkem, který je specialistou na teraristiku a celoživotně se jí věnuje, je to velký odborník. Takže jsem si splnila vlastně dva sny," popsala pro ŽivotvČesku.cz bývalá účastnice kontroverzní reality show.

V době, kdy Sandra byla soutěžící ve VyVolených, vážila přes dva metráky. Kvůli svým rozměrům byla takřka nepřehlédnutelná. Jenže s koncem soutěže se rozhodla změnit svůj život - a to zásadně. Podařilo se jí díky medicíně a zdravému stravování zhubnout okolo 100 kilogramů.

"Pracuji na sobě dále, ale v současnosti váha stagnuje, takže výrazné pokroky nedělám, ale to mi nevadí, protože teraristika mě aktuálně pohlcuje nejvíce," dodala sympatická Sandra Bartošová, která přesně 31. července oslavila se svou přítelkyní rok v registrovaném partnerství.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.