Reklama:

Sanny z VyVolených zhubla, zrušila zásnuby, našla si novou partnerku. Teď se s ní pochlubila

Sanny se pochlubila novou partnerkou.
Sanny se pochlubila novou partnerkou.
Foto: Archiv Sandry Bartošové
Rudolf Šindelář | Redaktor
[email protected]
Publikováno: 25. 9. 2020

Měla před svatbou, ale to nevyšlo. Řeč je o Sandře Bartošové alias Sanny z reality show VyVolení. Mnozí mají velmi výraznou účastnici šmírovací soutěže v paměti. Mnohé za posledních pár let změnila. Nejen že zhubla téměř 100 kilogramů, ale našla si novou životní partnerku. Teď se se svou láskou pro ŽivotvČesku.cz pochlubila.

Reklama:

Jsme spolu přibližně od začátku roku a protože si rozumíme, máme podobné zájmy, tak jsme se rozhodly pro zásnuby,“ téměř před rokem Sanny vynášela svůj někdejší partnerský vztah do nebes. "Chceme uzavřít registrované partnerství," měla své plány.

Reklama:

Našla si novou ženu

Jenže uplynulo pár měsíců a hvězda druhé řady reality show VyVolení zjistila, že to lidově řečeno není ono. "Nevyšlo to. Jsem ale pár měsíců zadaná a šťastná," řekla pro ŽivotvČesku.cz Sandra o svém aktuálním životě, která se zároveň pochlubila i snímky s novou láskou.

Sandra slaví úspěch nejen na poli lásky, ale i co se týká jejího hubnutí. Od soutěže dokázala zhubnout téměř 100 kilogramů a je evidentní, že když člověk chce něco dokázat, i těžké cíle jsou možné.

Reklama:

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.

Reklama:
Reklama: