Šárka Vaňková se odhalila ve vaně a ukázala tetování, které jí zdobí záda. Místo andílka mi udělali divnou bramboru, říká

Zpěvačka Šárka Vaňková
Zpěvačka Šárka Vaňková
Foto: Se svolením Šárky Vaňkové
Eliška Reiglová | Redaktorka
eliska.reiglova@zivotvcesku.cz
Publikováno: 30. 1. 2022

O zpěvačce Šárce Vaňkové (34) je známo, že je velmi půvabná žena a rozhodně nepatří mezi slavné osobnosti, které by se často odhalovaly. Proto jen málokdo tuší, že její záda zdobí poměrně velké tetování anděla. O své chloubě se rozpovídala a snímek, kde je lehce odhalená a tetování je celé vidět, redakci ŽivotvČesku.cz poskytla.

Dávno jsou pryč časy, kdy byla tetování přisuzována jen lidem s vězeňskou minulostí, nebo například námořníkům. Tetování je dnes pro mnohé možností, jak si nechat zajímavě ozdobit tělo, či na něm zvěčnit něco, co pro ně má nějaký význam. Své tělo před lety ozdobila i zpěvačka Šárka Vaňková, která nyní tetování odhalila na snímku ve vaně.

"Já jsem kdysi strašně nutně potřebovala vytetovat andílka a šla jsem do nějakého tetovacího studia. Tenkrát mě ani nenapadlo, si ho nějak ověřovat, zjišťovat, co je to za studio a podobně. Tehdy nebyly ani sociální sítě, když jsem to řešila, to mi bylo asi 17 nebo 18 let. Takže jsem prostě zapadla do nějakého tetovacího salónu, kde mi místo andílka udělali takovou divnou bramboru a bylo to fakt hrozné. Časem jsem se rozhodla, že to musím nechat překrýt," prozradila Šárka Vaňková pro ŽivotvČesku.cz příběh svého tetování.

Lidé, kteří mají starší tetování od například ne úplně kvalitních tatérů, se čím dál častěji uchylují k rozhodnutí se ho nějakým způsobem zbavit. Takové rozhodnutí musela učinit i stříbrná účastnice historicky první české SuperStar a ráda by své tetování nyní nechala ještě trochu vylepšit. Brání jí v tom ale strach z bolesti a zkušenosti z posledního sezení.

"To je tetování, které mám už dlouho. Už by to potřebovalo i předělat, ale už nechci zase zažívat tu bolest, protože mi to tenkrát dělali 8 hodin, takže už se mi nějak nechce do toho zasahovat. Mám to už možná i víc než 10 let. Po tetování jsem měla i svalovou horečku, když jsem přišla domů, pak mi dva dny bylo blbě," zavzpomínala sympatická umělkyně pro ŽivotvČesku.cz na dlouhé hodiny strávené v tatérském křesle a to, co přišlo poté.

V posledních letech byla tetování povýšena na formu umění. Tatéři z celého světa jsou stále nadanější a na tělech svých klientů dokáží vytvářet díla, nad kterými se tají dech. Krásná zpěvačka připouští, že v minulosti úroveň tetování nebyla taková, jaká je dnes, přesto nad novou ozdobou neuvažuje.

"Dřív trendy byly úplně jiné, i tatéři nebyli tak dokonalí, jako dneska. Dnes se dělají nádherné věci, je to super, ale už ne úplně pro mě," dodala pro ŽivotvČesku.cz dobře naladěná Šárka Vaňková, snímek jejíhož tetování naleznete v galerii.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.