Šárka Vaňková ukázala stylové bydlení. V bytě má dokonce hudební studio. Je to moje oáza klidu, přiznala

Zpěvačka Šárka Vaňková
Zpěvačka Šárka Vaňková
Foto: Profimedia.cz

Bydlení je důležitou součástí života. V současné době, kdy v Česku panuje koronavirová epidemie a vláda vydala přísná nařízení, kvůli kterým lidé tráví většinu času doma, o to víc. Zpěvačka Šárka Vaňková (33) si vytvořila krásný domov s přítelem Richardem Nálepou (30) a pro ŽivotvČesku.cz ukázala, jak to vypadá u ní doma a také prozradila, kde tráví nejvíce času.

Už je to skoro 17 let, co Šárka Vaňková zazářila v prvním ročníku pěvecké show, kdy ve finále soutěžila s Anetou Langerovou (34). Nakonec získala stříbrné místo a řadu lukrativních pracovních nabídek. Od těch dob prožila spoustu věcí, má za sebou řadu úspěchů a v životě se během dlouhých let hodně posunula a dospěla. Zdá se, že našla konečně i tu pravou lásku a po boku partnera Richarda je opravdu šťastná.

Pár už spolu nějakou dobu bydlí a jejich domov je pro ně místem, kde nachází klid a dokonce mohou i profesionálně tvořit hudbu. "V bytě jsem něco málo přes rok, a miluju to tady. Je to moje oáza klidu. Nejraději trávíme čas v kuchyni. I když je menší, bohatě nám stačí a často se v ní střídáme," řekla Šárka Vaňková pro ŽivotvČesku.cz.

Sice nemá žádný vyhraněný styl, ve kterém by zařizovala a designovala, přesto má některé oblíbené věci, které v bytě musí mít. "Zbožňuju dřevo a útulno. Inspiraci pro design moc nehledám. Nejdůležitější je pro mě energie místa a předmětu. Mám ráda harmonii, květiny a svíčky," prozradila pro ŽivotvČesku.cz sympatická blondýnka, která na podzim loňského roku vydala s přítelem Richardem singl s názvem Blízko.

V bytě mají také menší studio, kde oba pracují na nových projektech a Richard jako hudebník často komponuje.

"Snažíme se, abychom se nerušili se sousedy. Když Ríša skládá, tak převážně se sluchátky a ne v pozdních hodinách. Jsme v celém domě tři ženy a Richard, snažíme se vzájemně stoprocentně respektovat," řekla pro ŽivotvČesku.cz Šárka Vaňková s tím, že jednou by si přála mít rodinný dům.

"Chtěla bych být blízko přírodě, mít zahradu a pejsky. Zatím je pro mě nejdůležitější, s kým jsem, než kde. Co se týká zařízení bytu, je to vlastně tak, že se Richard přistěhoval do hotového. On je minimalista, já potřebuju mít u sebe vzpomínky a předměty, které se mnou putují už několik let," přiznala krásná zpěvačka, která v minulosti bydlela v Bratislavě a nakonec se vrátila do rodných Čech.

Jeho hudební kariéru odstartovala populární pěvecká soutěž, kdy se v roce 2006 stal vítězem třetí řady. Sympatický Zbyněk Drda (33) projevoval nadání už jako dítě, ale brány velkého světa českého showbyznysu se mu otevřely až po jeho obrovském úspěchu v televizní show, kterou vysílala nejúspěšnější tuzemská komerční stanice. Zpěvák zůstává skromnou osobností a jeho bydlení ji nepochybně odráží. "Dnes má garsonka dvojnásobnou cenu," prozradil pro ŽivotvČesku.cz.

Co se týká kutilských schopností jejího přítele, tak se nemusí obávat toho, že by si v domácnosti nezvládl poradit. "Richard si poradí se vším, když je to nutné," dodala Šárka Vaňková pro ŽivotvČesku.cz.

Lidé mohou být fanoušky nejrůznějších věcí. Kuriózní domov si vytvořila 31letá ředitelka p...

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.

Zavřít reklamu