SARS-CoV-2 není to nejhorší, co lidstvo pozná. Přijdou horší viry, předpověděla Baba Vanga

Covid - Ilustrační snímek
Covid – Ilustrační snímek
Foto: Profimedia
Josef Šťastna | Redaktor
[email protected]
Publikováno: 27. 1. 2022

Byla prostou ženou, která nikdy netoužila po slávě. Známou po celém světě ji udělaly výroky, které lidem říkaly, co je čeká v budoucnosti. Bulharská jasnovidka Vangelija Pandeva Dimitrová – Gušterová (†85) zvaná Baba Vanga údajně předpověděla i to, že na lidstvo budou útočit nebezpečné viry.

Jako malá dívka nijak nevynikala a nejraději si hrála s panenkami, jako tisíce jiných holčiček. Život se jí převrátil ve dvanácti letech, kdy přežila silnou větrnou bouři, při které přišla o oči. Větrný vír ji zvedl do vzduchu, odnesl několik metrů a mrštil zpět proti zemi. Když ji otřesenou našli lidé ze sousedství, tak měla oči plné písku. Tehdy v makedonské vesnici Strumica nikdo nemohl tušit, že malá Vangelija sice přišla o zrak, ale i tak uvidí věci budoucí.

Baba Vanga předpovídala sociální nepokoje, politické otřesy, atentáty na vrcholné politiky, setkání s mimozemšťany i existenci nebezpečných virů.

Údajně předpověděla výbuch jaderné elektrárny v Černobylu, smrt britské princezny Diany i teroristické útoky na Spojené státy americké 11. září 2001. Baba Vanga byla přesvědčená, že skrze ni promlouvá boží síla. O životě a vizích bulharské mystičky vypovídá například kniha Proroctví jasnovidky Vangy od Ženi Kostadinové.

Baba Vanga předpovídala, že lidé se budou snažit kolonizovat vesmír, zároveň život na Zemi bude čím dál tím složitější. Bulharská vědma varovala, že když si lidé nechají zkazit vodu, bude to znamenat války a zlé choroby.

"Nehnojte zbytečně hnojivy a chemikáliemi, protože příroda se bude dusit. Vymřou včely, mléko bude otráveno. Zavařujte vodu do sklenic. Přijde den, kdy se ze Země ztratí různé rostliny, zelenina a zvířata," vyřkla Vangelija Pandeva Dimitrová zlé proroctví v roce 1981.

Baba Vanga také tvrdila, že od roku 2020 začnou lidstvo sužovat viry. Ty nejhorší kmeny a typy se mají objevit v ledu, až začnou odtávat ledovce a zmizí permafrost. Podle bulharské vědmy bude trvat řadu let, než lidstvo najde na tyto viry lék. Kromě smrtelných virů z tání ledovců také dojde na zvedání hladin oceánů, ty by se měly dramaticky zvedat od roku 2033, jak upozornil web Knowinsiders.com, který některé myšlenky velké věštkyně přinesl.

V roce 2125 údajně ve střední Evropě budou zachyceny signály z vesmíru a lidstvo se začne upínat k tomu, že planetu Zemi zachrání mimozemšťané. O pět let později mají vzniknout první podmořské kolonie, které bude lidstvo schopné obývat. V roce 5078 by lidstvo mělo dosáhnout hranic tohoto vesmíru a o rok později zaniknout.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.