Šedesátnice jako lusk. Kim Basinger každým rokem mládne, s plastikami se neuhlídala

Kim Basinger je ve svém věku stále žena s jiskrou v oku
Kim Basinger je ve svém věku stále žena s jiskrou v oku
Foto: Profimedia.cz
Rudolf Šindelář | Redaktor
[email protected]
Publikováno: 8. 12. 2020

Sama sebe nikdy nepovažovala za krásnou a lichotky ji vždy přiváděly do rozpaků. Přesto byla svého času považována za ikonu, zahrála si Bondovu dívku a muži po ní prahli. Kim Basinger zbývají jen tři roky do oslav 70. narozenin, tvář má ale hladkou jako samet. K otázce estetických zákroků se sama nikdy nevyjádřila, nicméně není možné přehlédnout, že jejich svodům podlehla.

Před dlouhými lety Kim Basinger řekla časopisu Vanity Fair, že se nepovažuje za krásnou a má ráda přirozenost. Rok se s rokem sešel, a vypadá to, že jedna z nejzářivějších hvězd 80. let na svá slova zcela zapomněla. Už nějakou dobu se zdá, že každým rokem vizuálně mládne, její kladný vztah k lehčím omlazovacím zákrokům proto není možné přehlédnout.

Ve filmu 9 a 1/2 týdne byla Kim ztělesněním ženskosti a krásy, o dekády později se pravděpodobně rozhodla, že tuto nálepku, i když jí sama dle svých slov nevěří, nechce ztratit. Málokterá filmová ikona dokázala při omlazování najít správnou hranici a tato herečka mezi ně bohužel nepatří.

Mlčenlivost

Kim Basinger se k otázce omlazovacích procedur nevyjadřuje a lidé si tak mohou udělat obrázek sami. Všichni ale ví, že vrásky se nad vší pochybnost po šedesátce nezačínají samy od sebe jako zázrakem vytrácet.

Hereččina dcera Ireland Baldwin v roce 2012 na svůj instagramový profil napsala, že její matka by mohla jít příkladem všem dívkám, které kdy uvažovaly o chirurgickém vylepšení: "Jestli se chcete vyhnout botoxu, poslouchejte rady mé mámy. Nemá za sebou žádný zákrok, protože se celé roky vyhýbá sluníčku.“ Od té doby se patrně mnoho změnilo.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.