Šedivá barva jí sluší. Marta Kubišová je v 78 letech noblesní dáma. Zpěvačka promluvila o svých vlasech

Zpěvačka Marta Kubišová
Zpěvačka Marta Kubišová
Foto: Profimedia
Klára Zaňková | Redaktorka
[email protected]
Publikováno: 19. 9. 2021

Po delší době se ve společnosti ukázala dáma české hudební scény a milovnice zvířat Marta Kubišová (78), která přišla podpořit právě akci související s nimi. Nutno říct, že ve svém věku vypadá opravdu obdivuhodně a velmi vitálně. "Nebarvím se, nechávám si už svoji přirozenou barvu vlasů, jen je stříhám. Akci jsem si moc užila, ale po návratu domů mě skolilo nachlazení v plné síle. Jen mi tam chyběl Kája Gott nebo Pavel Vrba," řekla pro ŽivotvČesku.cz.

Marta Kubišová vždy projevovala lásku ke zvířatům, jeden čas dokonce moderovala televizní pořad, který se věnoval opuštěným mazlíčkům hledajícím nový domov. Proto není překvapením, že se přišla podívat na sobotní akci organizace Helppes, která se konala v pražském Motole – šlo o předání nových asistenčních psů vycvičených na pomoc postiženým lidem.

Zpěvačka, která se nesmazatelně zapsala do povědomí svým sytým altem a hity jako Hey Jude, Nechte zvony znít nebo Modlitba pro Martu či Loudá se půlměsíc, předvedla, že i v 78 letech může dáma vypadat opravdu noblesně. Ukázala také přirozenou barvu vlasů a rozdávala úsměv na všechny strany.

"Já se vůbec nebarvím. To už je moje barva vlasů (směje se), ale mám je několikrát ostříhané. Přiznám se, že jsem na akci sotva došla, protože jsme s Ivou Janžurovou obě nastydly. Točily jsme film o panu Dubčekovi a trošku jsme tam prochladly, nebo spíše já. Měla jsem oblečenou sukýnku, Iva byla velmi rozumně oděná. Přesto, že jsem si hned po návratu domů vzala léky, včera mě to skolilo v plné síle. Počasí se pořád mění a je zrádné," řekla Marta Kubišová pro ŽivotvČesku.cz s tím, že si víkendovou akci moc užila.

"Je to tam vždy příjemné, protože se člověk potká s tolika přáteli a milovníky zvířat. Ale bohužel chybí ti, se kterými jsme spolupracovali. Mám na mysli třeba Pavla Vrbu nebo Káju Gotta a další. Nevím, kdo se tam objevil přede mnou, přišla jsem až po poledni, ale ráda jsem potkala třeba Honzu Potměšila," dodala legendární zpěvačka pro ŽivotvČesku.cz.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.