Sedmdesátnice Cher ukázala nohy v upnutých legínách. Popsala, jaké je tajemství její dokonalé postavy

Zpěvačka Cher
Zpěvačka Cher
Foto: Profimedia
Eliška Reiglová | Redaktorka
[email protected]
Publikováno: 24. 1. 2022

Proslavila se v roce 1963 a dnes je pěveckou veteránkou. Cher (75) byla vždy pohlednou ženou a dodnes na tom nic nemění ani fakt, že už za necelých 5 let bude osmdesátnicí. Když se ukázala v upnutých lesklých legínách, dokázala, že její postava i forma jsou obdivuhodné. A také rozhodně nejsou zadarmo.

Cher patří mezi hudební ikony a mezi ženy, které mohou být mladším generacím vzorem. V 75 letech vypadá téměř stejně úchvatně, jako vypadala v době, kdy se proslavila, a kupodivu i postavu má stále stejnou. Za jejím vzhledem ovšem stojí velká dřina, přemáhání a odpírání. Posilovna je pro zpěvačku téměř druhým domovem a tráví v ní velké množství času.

"Cvičím asi pětkrát týdně, protože je to něco, co jsem dělala vždy a užívám si to. Když je na mě trenérka moc tvrdá, snažím se to uhrát na věk, ale ona mi to nežere. Pravda je taková, že právě kvůli věku na sobě musím makat dvakrát tolik a být v posilovně delší dobu. Ale nevadí mi to," řekla Cher britskému společenskému magazínu Hello!

I když Cher za svůj život odvedla hodně práce a mohla by si užívat důchodu, během kterého by finančně rozhodně nestrádala, i nadále vystupuje. Neváhá jezdit ani na velmi dlouhá koncertní turné, kde zpívá své největší hity a do toho i tančí.

"Mám tak náročná turné, že jejich absolvování by zabilo i kdejakou dvacátnici. Nejtěžší součástí toho kolotoče je určitě cestování," popsala svou práci zpěvačka, která má i po sedmdesátce energie na rozdávání a s koncertováním nehodlá v dohledné době přestat.

Co se týká jídelníčku a celkového životního stylu, zpěvačka věří, že základem k pěkné postavě je konzumace menších porcí jídla několikrát denně. Přestože jsou věci, které si musí čas od času odepřít, většinu toho, co by se na jejím vzhledu podepsalo, ani nemá ráda.

"Nechutná mi maso, takže většina věcí, které jím, tedy až na dezerty, je zdravá. A taky neberu žádné drogy a piju naprosto minimálně," svěřila fit zpěvačka, pro kterou je zdravý životní styl už charakteristický. Dokazuje tak, že dodržování stravovacích a cvičebních plánů přináší dlouhodobé výsledky, které i ze 75leté dámy vykouzlí mladici.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.